Ceny mieszkań – Lublin (ceny transakcyjne)
Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 9850 zł/m² (1839 sprzedaży z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).
- Typowa cena9850 zł/m²mieszkania używane, 1839 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
- Twoja dzielnica17 dzielnictypowa cena i liczba sprzedaży w każdej
- Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
- Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu
Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: październik 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.
W skrócie – Lublin
Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: sierpień 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 1844 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy
Czy ceny rosną, czy spadają – Lublin
wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych
Dane w tabeli
| Miesiąc | Mieszkania używane | sprzedaży |
|---|---|---|
| gru 24 | 9689 zł | 505 |
| sty 25 | 9862 zł | 484 |
| lut 25 | 9888 zł | 481 |
| mar 25 | 9762 zł | 507 |
| kwi 25 | 9712 zł | 504 |
| maj 25 | 9780 zł | 502 |
| cze 25 | 9915 zł | 469 |
| lip 25 | 9955 zł | 524 |
| sie 25 | 9905 zł | 569 |
| wrz 25 | 9959 zł | 631 |
| paź 25 | 9804 zł | 576 |
| lis 25 | 9723 zł | 499 |
| gru 25 | 9627 zł | 463 |
| sty 26 | 9780 zł | 468 |
| lut 26 | 9749 zł | 501 |
| mar 26 | 9778 zł | 519 |
| kwi 26 | 9900 zł | 553 |
| maj 26 | 10 126 zł | 572 |
| cze 26 | 9932 zł | 583 |
| lip 26 | 9855 zł | 593 |
| sie 26 | 9850 zł | 432 |
Ostatnio o 2,7% poniżej najwyższej typowej ceny na wykresie: 3 mies. do sierpnia 2026 (432 sprzedaże) wobec 3 mies. do maja 2026 (572 sprzedaże).
Jak czytać wykres
Najwyższy punkt: 10 126 zł/m², 572 sprzedaże, 3 mies. do maja 2026; ostatni: 9850 zł/m², 432 sprzedaże, 3 mies. do sierpnia 2026. Wykres od grudnia 2024.
Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.
Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach
Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +3,7% – więcej niż zwykłe wahania (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 2092 sprzedaże, 2025 r.: 2028 sprzedaży).
| Rok | Typowa cena za m², mieszkania używane | Zmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku |
|---|---|---|
| 2025styczeń – grudzień 2025 | 9811 zł2028 sprzedaży | +3,7% |
| 2024styczeń – grudzień 2024 | 9490 zł2092 sprzedaże | +15% |
| 2023styczeń – grudzień 2023 | 8196 zł1874 sprzedaże | +4% |
| 2022styczeń – grudzień 2022 | 7951 zł1500 sprzedaży | – |
Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±1,7%). Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.
Jak liczymy zmianę rok do roku
Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje
Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.
Ulice, osiedla i dzielnice z największą zmianą typowej ceny rok do roku: gdzie ceny mieszkań rosną najszybciej – 3 miejsca z tej miejscowości na listach.
Osadź wykres u siebie
Wykres cen mieszkań – Lublin: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Lublin
<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/lublin/" title="Wykres cen mieszkań – Lublin (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe>
<p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/lublin/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Lublin</a></p>
Masz adres w Lublinie?
Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.
Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →
Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.
Gdzie drożej, gdzie taniej
Ceny mieszkań w dzielnicach – Lublin
Typowa cena za m² w dzielnicach, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, osobno dla mieszkań używanych i nowych. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy
Najdrożej: Węglin Południowy – 12 105 zł/m²; najtaniej: Tatary – 8462 zł/m² (typowa cena za m², mieszkania używane).
| Dzielnica | Używane – typowa cena za m² | Nowe – typowa cena za m² |
|---|---|---|
| Węglin Południowy | 12 105 zł136 sprzedaży | brak sprzedaży |
| Sławin | 11 653 zł71 sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| Felin | 11 269 zł40 sprzedaży mało sprzedaży | brak sprzedaży |
| Kośminek | 10 582 zł62 sprzedaże | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| Wrotków | 10 553 zł115 sprzedaży | brak sprzedaży |
| Czechów Północny | 10 473 zł121 sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| Ponikwoda | 10 205 zł56 sprzedaży mało sprzedaży | brak sprzedaży |
| Śródmieście | 9884 zł135 sprzedaży | brak sprzedaży |
| Dziesiąta | 9827 zł108 sprzedaży | brak sprzedaży |
| Wieniawa | 9703 zł94 sprzedaże | brak sprzedaży |
| Czuby Południowe | 9680 zł58 sprzedaży mało sprzedaży | brak sprzedaży |
| Czuby Północne | 9086 zł86 sprzedaży | brak sprzedaży |
| Rury | 9068 zł143 sprzedaże | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| Czechów Południowy | 8944 zł84 sprzedaże | brak sprzedaży |
| Bronowice | 8862 zł82 sprzedaże | brak sprzedaży |
| Kalinowszczyzna | 8855 zł104 sprzedaże | brak sprzedaży |
| Tatary | 8462 zł84 sprzedaże | brak sprzedaży |
Pokaż wszystkie 17 dzielnic
mało sprzedaży – mniej niż 60 sprzedaży, więc taki wynik jest mniej pewny (co to znaczy).
Dzielnice, w których sprzedaży było za mało, żeby podać typową cenę
- Abramowicemniej niż 10 sprzedaży
- Głuskbrak sprzedaży
- Hajdów-Zadębiemniej niż 10 sprzedaży
- Konstantynów17 sprzedaży
- Sławinek15 sprzedaży
- Stare Miastomniej niż 10 sprzedaży
- Szerokie13 sprzedaży
- Węglin Północnymniej niż 10 sprzedaży
- Za Cukrownią14 sprzedaży
- Zemborzycemniej niż 10 sprzedaży
Nazwę, typową cenę i liczbę sprzedaży pokazuje dymek – najedź na obszar albo go dotknij.
Typowa cena za m², mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026; szare pola – mniej niż 30 sprzedaży. Granice: © autorzy OpenStreetMap (ODbL). Kliknij dzielnicę, żeby zobaczyć szczegóły.
wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych
Ceny na 3 ulicach
Typowa cena za m² mieszkań używanych przy ulicach z co najmniej 30 sprzedażami, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – najwięcej sprzedaży najpierw.
Najdrożej: ul. Koncertowa – 13 071 zł/m²; najtaniej: ul. Nowy Świat – 10 909 zł/m² (typowa cena za m², mieszkania używane).
Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Lublin (mieszkania używane).
Wszystkie ulice w Lublinie (56) → w tym 53 z ceną z 24 mies.
Metraż, nowe i używane
Jak różnią się ceny według metrażu i dzielnicy
- Metraż (używane): najdrożej za m² do 40 m², najtaniej 60–80 m² – różnica 14% (545 i 309 sprzedaży).
- Dzielnica (używane): Węglin Południowy o 43% drożej za m² niż Tatary (136 i 84 sprzedaży).
- Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 921 z 1844 sprzedaży (50%).
- Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).
wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.
| Metraż | Używane – typowa cena za m² | Nowe – typowa cena za m² |
|---|---|---|
| do 40 m² | 10 638 złtypowo 9,1–12,6 tys. zł · 545 sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| 40–60 m² | 9665 złtypowo 8,3–11,3 tys. zł · 918 sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
| 60–80 m² | 9326 złtypowo 7,9–10,8 tys. zł · 309 sprzedaży | brak sprzedaży |
| ponad 80 m² | 9353 złtypowo 7,7–11,2 tys. zł · 67 sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.
Ile kosztuje mieszkanie 35, 50, 70 i 90 m² w Lublinie?
Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.
- 35 m² – około 372 000 zł (10 638 zł/m² w przedziale do 40 m², 545 sprzedaży)
- 50 m² – około 483 000 zł (9665 zł/m² w przedziale 40–60 m², 918 sprzedaży)
- 70 m² – około 653 000 zł (9326 zł/m² w przedziale 60–80 m², 309 sprzedaży)
- 90 m² – około 842 000 zł (9353 zł/m² w przedziale ponad 80 m², 67 sprzedaży)
Według wielkości: do 40 m² · 40–60 m² · 60–80 m² · ponad 80 m²
Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 1 izba – 375 tys. zł (61 sprzedaży), 2 izby – 423 tys. zł (390 sprzedaży), 3 izby – 452 tys. zł (746 sprzedaży), 4+ izby – 510 tys. zł (635 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach.
Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie? Przykład: dwa mieszkania 50 m²
Szukasz mieszkania około 50 m² i wybierasz między dzielnicami? Tak wypadają dwie z największą liczbą sprzedaży mieszkań 40–60 m² (używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – typowa cena za m² tej grupy razy 50 m²:
Różnica to ok. 143 000 zł (32% za m²). To różnica między grupami sprzedanych mieszkań, a nie cena samej lokalizacji: w obu dzielnicach sprzedawały się różne budynki, piętra i mieszkania w różnym stanie. To ilustracja skali wydatku, nie wycena konkretnego mieszkania.
Do ceny dolicz koszty zakupu – podatek, notariusza, wpisy do księgi wieczystej i ewentualny remont (koszty kupującego).
Masz konkretne mieszkanie na oku? Porównamy je z podobnymi sprzedażami w okolicy. Sprawdź adres →
Co kupisz za swój budżet w Lublinie
Orientacyjnie: ile metrów używanego mieszkania wychodzi za 3 przykładowe kwoty przy typowej cenie za m² w całym mieście i w dzielnicach. Środkowa kwota to mniej więcej cena 50 m² przy typowej cenie w mieście, pozostałe – o ok. 30% mniej i więcej. Sprzedaże: wrzesień 2025 – wrzesień 2026.
| Gdzie | Za 350 tys. zł | Za 500 tys. zł | Za 650 tys. zł |
|---|---|---|---|
| Lublin – całe miasto9850 zł/m² · 1839 sprzedaży | ok. 36 m² | ok. 51 m² | ok. 66 m² |
| Tatary (najtańsza dzielnica)8462 zł/m² · 84 sprzedaże | ok. 41 m² | ok. 59 m² | ok. 77 m² |
| Dziesiąta (dzielnica z ceną najbliżej typowej)9827 zł/m² · 108 sprzedaży | ok. 36 m² | ok. 51 m² | ok. 66 m² |
| Węglin Południowy (najdroższa dzielnica)12 105 zł/m² · 136 sprzedaży | ok. 29 m² | ok. 41 m² | ok. 54 m² |
To przeliczenie orientacyjne (kwota ÷ typowa cena za m²), nie oferta: typowe ceny mieszkań sprzedanych w podanym okresie, z aktów notarialnych, bez kosztów zakupu i remontu. Pokazujemy tylko miejsca z co najmniej 30 sprzedażami.
Sprawdź swój budżet dowolna kwota, metraż albo liczba pokoi
Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Lublin
Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 1839 sprzedaży.
Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
| Cena za m² | Sprzedaże |
|---|---|
| poniżej 8 tys. zł | 351 |
| 8–10 tys. zł | 609 |
| 10–12 tys. zł | 492 |
| 12–14 tys. zł | 270 |
| od 14 tys. zł | 117 |
Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.
Na tle województwa i Polski
Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)
W skrócie: Lublin: o 7% więcej niż w całym województwie (lubelskie, 2282 sprzedaże) i o 11% więcej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.
Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.
Wśród 3 miejscowości z województwa lubelskiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Lublin ma najwyższą typową cenę za m².
Ceny w okolicy
Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane, wrzesień 2025 – czerwiec 2026); odległość w linii prostej między środkami gmin.
- Używane mieszkania do 2 km od placu Litewskiego sprzedawały się typowo po 9523 zł/m² (352 sprzedaże), a 4–7 km – po 11 085 zł/m² (421 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – odległość od centrum.
- Na 1000 mieszkańców przypadło tu 5,6 sprzedaży mieszkań (1844 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026; mieszkańcy: GUS, licencja CC BY 4.0, stan na 31.12.2025; 22. miejsce z 23 miast) – porównanie miast.
Inne miejscowości – województwo lubelskie
Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.
Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Lublin (typowa cena).
Szczegóły, źródła i pytania
Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Lublin
Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy
listopad 2023 – grudzień 2025: najwyższa typowa cena – czerwiec: o 3,9% wyższa niż w 12 miesiącach wokół (320 sprzedaży z 2 lat). Więcej: kiedy najlepiej sprzedać mieszkanie.
Jak dokładne są nasze wyceny – Lublin
Sprawdziliśmy to na 276 sprzedażach mieszkań używanych i nowych z okresu 24.06.2026–23.09.2026. Każde mieszkanie wyceniliśmy tak, jakby jeszcze się nie sprzedało – z cen podobnych mieszkań z całej miejscowości sprzed tej sprzedaży – i porównaliśmy wynik z ceną z aktu notarialnego. Połowa wycen różniła się od ceny z aktu o mniej niż 15,7%, a 33% – o najwyżej 10%. Wyniki w innych miastach
Rejestr cen nieruchomości – Lublin
Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 1844 sprzedaże mieszkań (Lublin, wrzesień 2025 – wrzesień 2026), w tym mniej niż 10 nowych (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań.
Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje
Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.
Poza mieszkaniami: miejsce w hali garażowej w Lublinie kosztowało typowo 50 tys. zł (99 sprzedaży), garaż jako osobny lokal – 90 tys. zł (141 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Ceny miejsc postojowych i garaży w miastach.
Pytania i odpowiedzi – Lublin
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Lublinie?
Typowa cena to 9850 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1839 sprzedaży): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 8363 zł/m² a 11 662 zł/m². To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.
Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Lublinie?
Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 1844 sprzedaże mieszkań, w tym mniej niż 10 nowych (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.
Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Lublinie?
Około 483 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 9665 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 918 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 415 000 zł do 565 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Lublinie?
Około 372 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 10 638 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 545 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 320 000 zł do 442 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Lublinie?
Około 653 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 9326 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 309 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 551 000 zł do 753 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Gdzie mieszkania są najdroższe, a gdzie najtańsze w Lublinie?
Najwyższa typowa cena za m²: Węglin Południowy – 12 105 zł/m² (136 sprzedaży). Najniższa: Tatary – 8462 zł/m² (84 sprzedaże). Porównujemy 17 dzielnic, mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Typowa cena zależy też od tego, jakie mieszkania akurat się tam sprzedały – metraż, wiek budynku.
Czy mieszkania w Lublinie są droższe niż w całej Polsce?
W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 11% drożej. Województwo lubelskie: 9170 zł/m² (2282 sprzedaże) – tu o 7% drożej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.
Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Lublinie?
Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: +3%. Mieszkania używane – teraz 10 004 zł/m² z 880 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 9713 zł/m² z 959 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±2,9%). Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.
Jak aktualne są ceny mieszkań w Lublinie?
Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 1844 sprzedaże mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 26.08.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.
Obserwuj to miejsce
Chcesz śledzić ceny – Lublin? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Karta do udostępnienia
Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.
Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/lublin/”.