Ceny mieszkań – Nysa (ceny transakcyjne)

Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 6389 zł/m² (252 sprzedaże z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).

  1. Typowa cena6389 zł/m²mieszkania używane, 252 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
  2. Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
  3. Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu

Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: październik 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.

W skrócie – Nysa

5,5–7,5 tys. złTypowy zakres cen za m² – mieszkania używane. W tych granicach mieściła się połowa sprzedaży
8202 złTypowa cena za m² – nowe mieszkania od dewelopera (104 sprzedaże)
ok. 313 000 złPrzykład: 50 m² × typowa cena mieszkań 40–60 m² (mieszkania używane, 126 sprzedaży) – ilustracja, nie wycena lokalu
ok. 78 m²500 tys. zł odpowiada około tylu m² przy typowej cenie w mieście (mieszkania używane). To przeliczenie orientacyjne, nie oferta.
356Sprzedaże razem (używane i nowe), wrzesień 2025 – wrzesień 2026
29%Udział nowych mieszkań w sprzedażach

Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: lipiec 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 356 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy

Czy ceny rosną, czy spadają – Nysa

+0,3%zmiana w 3 miesiące
+11,9%zmiana w 12 miesięcy
+14,2%od gru 24 mało sprzedaży
Typowa cena za m², Nysa Mieszkania używaneNowe od dewelopera

wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych

Dane w tabeli
MiesiącMieszkania używanesprzedażyNowe od deweloperasprzedaży
gru 245761 zł54–0
sty 255841 zł56–0
lut 255693 zł60–0
mar 255824 zł54–0
kwi 255866 zł477441 zł40
maj 256001 zł587521 zł60
cze 256029 zł637515 zł57
lip 255879 zł73–0
sie 255793 zł63–0
wrz 255793 zł73–0
paź 255866 zł808087 zł34
lis 256029 zł808146 zł39
gru 256112 zł808200 zł35
sty 266308 zł72–0
lut 266409 zł75–0
mar 266418 zł72–0
kwi 266564 zł808052 zł45
maj 266505 zł838278 zł53
cze 266673 zł758500 zł49
lip 266581 zł61–0

Ostatnio o 1,4% poniżej najwyższej typowej ceny na wykresie: 3 mies. do lipca 2026 (61 sprzedaży) wobec 3 mies. do czerwca 2026 (75 sprzedaży).

Jak czytać wykres

Najwyższy punkt: 6673 zł/m², 75 sprzedaży, 3 mies. do czerwca 2026; ostatni: 6581 zł/m², 61 sprzedaży, 3 mies. do lipca 2026. Wykres od grudnia 2024.

Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.

Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach

Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +4,2% – bez wyraźnej zmiany (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 256 sprzedaży, 2025 r.: 270 sprzedaży).

RokTypowa cena za m², mieszkania używaneZmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku
2025styczeń – grudzień 20255963 zł270 sprzedaży+4,2%bez wyraźnej zmiany
2024styczeń – grudzień 20245590 zł256 sprzedaży–

Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±4,8%. Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.

Jak liczymy zmianę rok do roku

Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje

Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.

Masz adres w Nysie?

Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.

Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →

Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.

Gdzie drożej, gdzie taniej

Ceny mieszkań w dzielnicach – Nysa

Cen dzielnic nie podajemy – nie mamy sprzedaży przypisanych do dzielnic tej miejscowości. Typowa cena jest dla całej miejscowości, bez podziału na dzielnice; różnice pokazują metraż i ulice.

Ceny na ulicach – Nysa

Co najmniej 30 sprzedaży (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) miała tylko jedna ulica. Cenę swojego adresu sprawdzisz w wyszukiwarce adresu.

UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
ul. Łąkowa8262 zł/m²nowe mieszkania34 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1 rok
UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
Osiedle Podzamcze Sektor C6183 zł/m²31 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Elizy Orzeszkowej8779 zł/m²nowe mieszkania86 sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego8235 zł/m²nowe mieszkania38 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Słowiańska7732 zł/m²nowe mieszkania36 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata

Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.

Przy ulicy – typowa cena m² mieszkań używanych jej osiedla, dzielnicy albo całego miasta, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 (w nawiasie sprzedaże w obszarze). To nie jest cena ulicy.

Pokaż wszystkie 15

Metraż, nowe i używane

Jak różnią się ceny według metrażu i rynku (nowe czy używane)

  • Metraż (używane): najdrożej za m² do 40 m², najtaniej 60–80 m² – różnica 27% (72 i 38 sprzedaży mało sprzedaży).
  • Nowe czy używane: nowe o 28% drożej za m² (104 i 252 sprzedaży).
  • Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 165 z 356 sprzedaży (46%).
  • Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).

wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.

MetrażUżywane – typowa cena za m²Nowe – typowa cena za m²
do 40 m²7161 złtypowo 6,1–8,6 tys. zł · 72 sprzedaże8181 złtypowo 8–9,1 tys. zł · 33 sprzedaże mało sprzedaży
40–60 m²6259 złtypowo 5,4–7,2 tys. zł · 126 sprzedaży8450 złtypowo 7,9–8,9 tys. zł · 39 sprzedaży mało sprzedaży
60–80 m²5622 złtypowo 5,3–6,5 tys. zł · 38 sprzedaży mało sprzedaży7826 zł35 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
ponad 80 m²5088 zł34 sprzedaże mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży

Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.

„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.

Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Nysie?

Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.

  • 35 m² – około 251 000 zł (7161 zł/m² w przedziale do 40 m², 72 sprzedaże)
  • 50 m² – około 313 000 zł (6259 zł/m² w przedziale 40–60 m², 126 sprzedaży)
  • 70 m² – około 394 000 zł (5622 zł/m² w przedziale 60–80 m², 38 sprzedaży mało sprzedaży)

Według wielkości: do 40 m² · 40–60 m² · 60–80 m²

Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 2 izby – 250 tys. zł (46 sprzedaży), 3 izby – 280 tys. zł (111 sprzedaży), 4+ izby – 385 tys. zł (81 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach – w tabeli 40 miast z największą liczbą sprzedaży, to miasto w pliku CSV.

Ile kosztuje mieszkanie w Nysie? Przykład: dwa mieszkania 50 m²

Szukasz mieszkania około 50 m² w Nysie? Tak wypadają mieszkania 40–60 m² używane i nowe od dewelopera (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – typowa cena za m² każdej grupy razy 50 m²:

Różnica to ok. 110 000 zł (26% za m²). To nie jest dopłata za samą nowość: nowe mieszkania stoją często w innych częściach miejscowości i bywają sprzedawane bez wykończenia. Nowych mieszkań tej wielkości sprzedało się tu mało (39 sprzedaży) – taka grupa może opisywać wąski fragment rynku, np. jedną inwestycję. To ilustracja skali wydatku, nie wycena konkretnego mieszkania.

Do ceny dolicz koszty zakupu – podatek, notariusza, wpisy do księgi wieczystej i ewentualny remont (koszty kupującego).

Masz konkretne mieszkanie na oku? Porównamy je z podobnymi sprzedażami w okolicy. Sprawdź adres →

Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Nysa

Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 252 sprzedaże.

Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
Cena za m²Sprzedaże
poniżej 5 tys. zł33
5–5,5 tys. zł36
5,5–6,5 tys. zł65
6,5–7 tys. zł34
7–8 tys. zł45
od 8 tys. zł39

Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.

Ceny ofertowe deweloperów a ceny z aktów – Nysa

W skrócie: cena ofertowa nowego mieszkania w Nysie jest o 6% wyższa niż cena z aktów notarialnych.

8700 zł/m²W cennikach deweloperów – typowa cena za m² nowego mieszkania (127 lokali w ofercie, 5 inwestycji, cenniki z 22.09–05.10.2026)
8202 zł/m²W aktach notarialnych – nowe mieszkania od deweloperów, typowa cena za m² (104 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026)
+6%Cena ofertowa wobec ceny z aktów (różnica zbiorów, nie rabat)

Cena ofertowa to cena z cennika w dniu pobrania, a nie cena, za którą mieszkanie się sprzedało. Akt przy nowym mieszkaniu podpisuje się zwykle po oddaniu budynku, często rok–dwa po umowie deweloperskiej – to inne mieszkania i inny czas, więc różnica nie jest rabatem. Ceny ofertowe w innych miastach i opis danych

Źródła: Rejestr Cen Nieruchomości; ceny ofertowe – cenniki deweloperów z dane.gov.pl (licencja CC0 1.0), opracowanie wycenowo.pl. Źródła i licencje

Kupujesz od dewelopera? Omów ofertę z ekspertem – zestawi cenę z cennika z cenami nowych mieszkań z aktów w okolicy.

Na tle województwa i Polski

Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)

W skrócie: Nysa: o 2% więcej niż w całym województwie (opolskie, 2293 sprzedaże) i o 28% mniej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.

Nysa6389 zł/m²
woj. opolskie6242 zł/m²
Polska8893 zł/m²

Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.

Wśród 10 miejscowości z województwa opolskiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Nysa ma 2. najwyższą typową cenę za m².

Ceny w okolicy

Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane); odległość w linii prostej między środkami gmin. Drożej niż w Nysie: Opole (o 44%). Taniej: Ząbkowice Śląskie (o 26%).

  • Metr nowego mieszkania od dewelopera kosztował tu typowo o 27% drożej niż metr używanego w tym samym metrażu. Dane: 72 sprzedaże nowych i 198 używanych, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
  • Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu typowo o 14% drożej niż w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 72 sprzedaże do 40 m² i 126 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.

Inne miejscowości – województwo opolskie

Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.

Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Nysa (typowa cena).

Szczegóły, źródła i pytania

Limit ceny w programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” – Nysa

W skrócie: typowa cena w Nysie: mieszkania używane – poniżej limitu, nowe mieszkania od dewelopera – powyżej limitu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026).

Szczegóły limitu

W programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” (kredyt bez wkładu własnego z gwarancją BGK) cena za m² nie może przekroczyć limitu. Limit na IV kwartał 2026 (sprawdzone 5.10.2026) obok typowej ceny z aktów notarialnych:

  • Mieszkania używane (i każdy zakup nie od dewelopera): limit 7058,68 zł/m² – typowa cena w Nysie: 6389 zł/m² (252 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.
  • Nowe mieszkania od dewelopera (pierwszy nabywca): limit 7601,65 zł/m² – typowa cena w Nysie: 8202 zł/m² (104 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – powyżej limitu.

To typowe ceny; konkretne mieszkanie może być droższe lub tańsze – sprawdź cenę ogłoszenia narzędziem „Czy to dobra cena?”. O kredycie decyduje bank. Limit wyliczamy według ustawy: średni wskaźnik kosztu odtworzenia 1 m² 5429,75 zł (pozostała część województwa) z obwieszczeń wojewody z 30.03.2026 i 30.09.2026 × 1,3 albo 1,4. Wiążącą tabelę limitów publikuje BGK.

Jak dokładne są nasze wyceny – Nysa

Wyniku testu trafności wycen w Nysie jeszcze nie podajemy – test nie objął dość sprzedaży z tej miejscowości; ceny na tej stronie pochodzą z 356 sprzedaży mieszkań (wrzesień 2025 – wrzesień 2026). Jak sprawdzamy trafność

Rejestr cen nieruchomości – Nysa

Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 356 sprzedaży mieszkań (Nysa, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 252 używane i 104 nowe (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań.

Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje

Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.

Poza mieszkaniami: garaż jako osobny lokal – 33 tys. zł (37 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Ceny miejsc postojowych i garaży w miastach.

Pytania i odpowiedzi – Nysa

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Nysie?

Typowa cena to 6389 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 252 sprzedaże): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 5455 zł/m² a 7518 zł/m². Nowe mieszkania od deweloperów: typowo 8202 zł/m² (104 sprzedaże). To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.

Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Nysie?

Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 356 sprzedaży mieszkań: 252 używane i 104 nowe (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.

Czy nowe mieszkania są droższe niż używane w Nysie?

Nowe mieszkania od deweloperów sprzedawały się typowo po 8202 zł/m² (104 sprzedaże), a używane – po 6389 zł/m² (252 sprzedaże), wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Za m² nowego mieszkania płaci się tu typowo o 28% więcej niż za m² używanego. To porównanie różnych mieszkań: nowe często stoją w innych częściach miasta i bywają sprzedawane bez wykończenia, więc różnica nie mówi, ile kosztowałoby to samo mieszkanie w nowym budynku.

Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Nysie?

Około 313 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 6259 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 126 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 268 000 zł do 361 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Nysie?

Około 251 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 7161 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 72 sprzedaże). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 213 000 zł do 301 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Nysie?

Około 394 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 5622 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 38 sprzedaży – mało sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 372 000 zł do 458 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Czy mieszkania w Nysie są droższe niż w całej Polsce?

W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 28% taniej. Województwo opolskie: 6242 zł/m² (2293 sprzedaże) – tu o 2% drożej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.

Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Nysie?

Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: +7,3%. Mieszkania używane – teraz 6673 zł/m² z 97 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 6218 zł/m² z 155 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±7,6%. Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Jak aktualne są ceny mieszkań w Nysie?

Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 356 sprzedaży mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 27.07.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Obserwuj to miejsce

Chcesz śledzić ceny – Nysa? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Typowa cena za m² – Nysa, woj. opolskie: 6389 zł (mieszkania używane, 252 sprzedaże, wrz 2025 – wrz 2026). Karta ceny wycenowo.pl

Karta do udostępnienia

Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.

Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/nysa/”.

Ile jest warte Twoje mieszkanie w Nysie?

Wyceń mieszkanie