Ceny mieszkań – Lubin (ceny transakcyjne)

Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 6826 zł/m² (432 sprzedaże z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).

  1. Typowa cena6826 zł/m²mieszkania używane, 432 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
  2. Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
  3. Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu

Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: październik 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.

W skrócie – Lubin

5,7–8,2 tys. złTypowy zakres cen za m² – mieszkania używane. W tych granicach mieściła się połowa sprzedaży
8099 złTypowa cena za m² – nowe mieszkania od dewelopera (143 sprzedaże)
ok. 334 000 złPrzykład: 50 m² × typowa cena mieszkań 40–60 m² (mieszkania używane, 209 sprzedaży) – ilustracja, nie wycena lokalu
ok. 73 m²500 tys. zł odpowiada około tylu m² przy typowej cenie w mieście (mieszkania używane). To przeliczenie orientacyjne, nie oferta.
575Sprzedaże razem (używane i nowe), wrzesień 2025 – wrzesień 2026
25%Udział nowych mieszkań w sprzedażach

Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: sierpień 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 575 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy

Czy ceny rosną, czy spadają – Lubin

+0,9%zmiana w 3 miesiące
+2,8%zmiana w 12 miesięcy
+6,1%od gru 24
Typowa cena za m², Lubin Mieszkania używaneNowe od dewelopera

wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych

Dane w tabeli
MiesiącMieszkania używanesprzedażyNowe od deweloperasprzedaży
gru 246491 zł1197459 zł58
sty 256509 zł1447219 zł52
lut 256630 zł1317134 zł49
mar 256457 zł1438200 zł33
kwi 256560 zł134–0
maj 256650 zł147–0
cze 256773 zł148–0
lip 256698 zł135–0
sie 256856 zł1347843 zł47
wrz 256768 zł1397843 zł43
paź 256892 zł1447840 zł47
lis 256712 zł136–0
gru 256662 zł1288287 zł31
sty 266867 zł1218290 zł39
lut 266785 zł1247938 zł64
mar 266841 zł1447720 zł71
kwi 266825 zł1567685 zł67
maj 266821 zł1467704 zł52
cze 266839 zł1059200 zł31
lip 266884 zł92–0

Ostatnio o 0,1% poniżej najwyższej typowej ceny na wykresie: 3 mies. do lipca 2026 (92 sprzedaże) wobec 3 mies. do października 2025 (144 sprzedaże).

Jak czytać wykres

Najwyższy punkt: 6892 zł/m², 144 sprzedaże, 3 mies. do października 2025; ostatni: 6884 zł/m², 92 sprzedaże, 3 mies. do lipca 2026. Wykres od grudnia 2024.

Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.

Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach

Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +10,2% – więcej niż zwykłe wahania (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 515 sprzedaży, 2025 r.: 558 sprzedaży).

RokTypowa cena za m², mieszkania używaneZmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku
2025styczeń – grudzień 20256694 zł558 sprzedaży+10,2%
2024styczeń – grudzień 20246087 zł515 sprzedaży+19%
2023styczeń – grudzień 20235107 zł496 sprzedaży+3,3%bez wyraźnej zmiany
2022styczeń – grudzień 20224907 zł338 sprzedaży–

Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±3,9%). Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.

Jak liczymy zmianę rok do roku

Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje

Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.

Ulice, osiedla i dzielnice z największą zmianą typowej ceny rok do roku: gdzie ceny mieszkań rosną najszybciej.

Osadź wykres u siebie

Wykres cen mieszkań – Lubin: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Lubin

<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/lubin/" title="Wykres cen mieszkań – Lubin (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe> <p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/lubin/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Lubin</a></p>

Masz adres w Lubinie?

Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.

Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →

Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.

Gdzie drożej, gdzie taniej

Ceny mieszkań w dzielnicach – Lubin

Cen dzielnic nie podajemy – nie mamy sprzedaży przypisanych do dzielnic tej miejscowości. Typowa cena jest dla całej miejscowości, bez podziału na dzielnice; różnice pokazują metraż i ulice.

Ceny na ulicach – Lubin

Co najmniej 30 sprzedaży (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) miały tylko 2 ulice. Cenę swojego adresu sprawdzisz w wyszukiwarce adresu.

UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
ul. Adama Mickiewicza5902 zł/m²39 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1 rok
ul. Wojciecha Kilara8061 zł/m²nowe mieszkania36 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1 rok
UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
ul. Brzeska9295 zł/m²nowe mieszkania48 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Gwarków6402 zł/m²31 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Ireny Szewińskiej7436 zł/m²nowe mieszkania76 sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Jana Kochanowskiego9200 zł/m²nowe mieszkania47 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Jastrzębia6280 zł/m²31 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Krucza6718 zł/m²32 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Krzemieniecka8925 zł/m²39 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Kwiatowa10 164 zł/m²43 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Małomicka8964 zł/m²30 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Orla6242 zł/m²31 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Pawia6019 zł/m²40 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Ryszarda Szurkowskiego9034 zł/m²nowe mieszkania32 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Sokola6712 zł/m²35 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Tadeusza Kościuszki6281 zł/m²34 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata

Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.

Przy ulicy – typowa cena m² mieszkań używanych jej osiedla, dzielnicy albo całego miasta, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 (w nawiasie sprzedaże w obszarze). To nie jest cena ulicy.

Pokaż wszystkie 30

Metraż, nowe i używane

Jak różnią się ceny według metrażu i rynku (nowe czy używane)

  • Metraż (używane): najdrożej za m² 60–80 m², najtaniej do 40 m² – różnica 7% (93 i 114 sprzedaży).
  • Nowe czy używane: nowe o 19% drożej za m² (143 i 432 sprzedaży).
  • Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 287 z 575 sprzedaży (50%).
  • Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).

wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.

MetrażUżywane – typowa cena za m²Nowe – typowa cena za m²
do 40 m²6626 złtypowo 5,6–8,5 tys. zł · 114 sprzedaży7756 zł64 sprzedaże · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
40–60 m²6674 złtypowo 5,7–8 tys. zł · 209 sprzedaży8355 złtypowo 7,9–9,2 tys. zł · 78 sprzedaży
60–80 m²7076 złtypowo 5,7–8,2 tys. zł · 93 sprzedaże8446 złtypowo 7–9 tys. zł · 31 sprzedaży mało sprzedaży
ponad 80 m²7566 zł32 sprzedaże mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.za mało sprzedażytylko 13 sprzedaży

Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.

„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.

Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Lubinie?

Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.

  • 35 m² – około 232 000 zł (6626 zł/m² w przedziale do 40 m², 114 sprzedaży)
  • 50 m² – około 334 000 zł (6674 zł/m² w przedziale 40–60 m², 209 sprzedaży)
  • 70 m² – około 495 000 zł (7076 zł/m² w przedziale 60–80 m², 93 sprzedaże)

Według wielkości: do 40 m² · 40–60 m² · 60–80 m²

Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 2 izby – 267 tys. zł (49 sprzedaży), 3 izby – 290 tys. zł (192 sprzedaże), 4+ izby – 380 tys. zł (167 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach.

Ile kosztuje mieszkanie w Lubinie? Przykład: dwa mieszkania 50 m²

Szukasz mieszkania około 50 m² w Lubinie? Tak wypadają mieszkania 40–60 m² używane i nowe od dewelopera (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – typowa cena za m² każdej grupy razy 50 m²:

Różnica to ok. 84 000 zł (20% za m²). To nie jest dopłata za samą nowość: nowe mieszkania stoją często w innych częściach miejscowości i bywają sprzedawane bez wykończenia. To ilustracja skali wydatku, nie wycena konkretnego mieszkania.

Do ceny dolicz koszty zakupu – podatek, notariusza, wpisy do księgi wieczystej i ewentualny remont (koszty kupującego).

Masz konkretne mieszkanie na oku? Porównamy je z podobnymi sprzedażami w okolicy. Sprawdź adres →

Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Lubin

Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 432 sprzedaże.

Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
Cena za m²Sprzedaże
poniżej 5 tys. zł42
5–6 tys. zł101
6–7 tys. zł90
7–8 tys. zł74
8–9 tys. zł63
od 9 tys. zł62

Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.

Na tle województwa i Polski

Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)

W skrócie: Lubin: o 11% mniej niż w całym województwie (dolnośląskie, 7615 sprzedaży) i o 23% mniej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.

Lubin6826 zł/m²
woj. dolnośląskie7667 zł/m²
Polska8893 zł/m²

Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.

Wśród 29 miejscowości z województwa dolnośląskiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Lubin ma 12. najwyższą typową cenę za m².

Ceny w okolicy

Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane); odległość w linii prostej między środkami gmin. Taniej: Legnica (o 11%), Wołów (o 12%).

  • Metr nowego mieszkania od dewelopera kosztował tu typowo o 23% drożej niż metr używanego w tym samym metrażu. Dane: 109 sprzedaży nowych i 302 używanych, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
  • Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu typowo o 1% taniej niż w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 114 sprzedaży do 40 m² i 209 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.

Inne miejscowości – województwo dolnośląskie

Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.

Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Lubin (typowa cena).

Szczegóły, źródła i pytania

Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Lubin

Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy

Pokaż wcześniejsze miesiące (8)
cze 2546 mało sprzedaży7010 zł/m²
lip 2540 mało sprzedaży6470 zł/m²
sie 2548 mało sprzedaży7270 zł/m²
wrz 2551 mało sprzedaży6710 zł/m²
paź 2545 mało sprzedaży6420 zł/m²
lis 2540 mało sprzedaży7020 zł/m²
gru 2543 mało sprzedaży6590 zł/m²
sty 2638 mało sprzedaży6840 zł/m²
lut 2643 mało sprzedaży6960 zł/m²
mar 26636630 zł/m²
kwi 2650 mało sprzedaży6770 zł/m²
maj 2633 mało sprzedaży6930 zł/m²

listopad 2023 – grudzień 2025: najwyższa typowa cena – sierpień: o 7,6% wyższa niż w 12 miesiącach wokół (95 sprzedaży z 2 lat). Więcej: kiedy najlepiej sprzedać mieszkanie.

Limit ceny w programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” – Lubin

W skrócie: typowa cena w Lubinie: mieszkania używane – poniżej limitu, nowe mieszkania od dewelopera – poniżej limitu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026).

Szczegóły limitu

W programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” (kredyt bez wkładu własnego z gwarancją BGK) cena za m² nie może przekroczyć limitu. Limit na IV kwartał 2026 (sprawdzone 5.10.2026) obok typowej ceny z aktów notarialnych:

  • Mieszkania używane (i każdy zakup nie od dewelopera): limit 10 091,25 zł/m² – typowa cena w Lubinie: 6826 zł/m² (432 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.
  • Nowe mieszkania od dewelopera (pierwszy nabywca): limit 10 867,50 zł/m² – typowa cena w Lubinie: 8099 zł/m² (143 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.

To typowe ceny; konkretne mieszkanie może być droższe lub tańsze – sprawdź cenę ogłoszenia narzędziem „Czy to dobra cena?”. O kredycie decyduje bank. Limit wyliczamy według ustawy: średni wskaźnik kosztu odtworzenia 1 m² 7762,50 zł (pozostała część województwa) z obwieszczeń wojewody z 30.03.2026 i 30.09.2026 × 1,3 albo 1,4. Wiążącą tabelę limitów publikuje BGK.

Jak dokładne są nasze wyceny – Lubin

Sprawdziliśmy to na 71 sprzedażach mieszkań używanych i nowych z okresu 24.06.2026–23.09.2026. Każde mieszkanie wyceniliśmy tak, jakby jeszcze się nie sprzedało – z cen podobnych mieszkań z całej miejscowości sprzed tej sprzedaży – i porównaliśmy wynik z ceną z aktu notarialnego. Połowa wycen różniła się od ceny z aktu o mniej niż 16,7%, a 27% – o najwyżej 10%. Wyniki w innych miastach

Rejestr cen nieruchomości – Lubin

Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 575 sprzedaży mieszkań (Lubin, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 432 używane i 143 nowe (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań.

Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje

Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.

Pytania i odpowiedzi – Lubin

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Lubinie?

Typowa cena to 6826 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 432 sprzedaże): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 5694 zł/m² a 8233 zł/m². Nowe mieszkania od deweloperów: typowo 8099 zł/m² (143 sprzedaże). To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.

Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Lubinie?

Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 575 sprzedaży mieszkań: 432 używane i 143 nowe (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.

Czy nowe mieszkania są droższe niż używane w Lubinie?

Nowe mieszkania od deweloperów sprzedawały się typowo po 8099 zł/m² (143 sprzedaże), a używane – po 6826 zł/m² (432 sprzedaże), wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Za m² nowego mieszkania płaci się tu typowo o 19% więcej niż za m² używanego. To porównanie różnych mieszkań: nowe często stoją w innych częściach miasta i bywają sprzedawane bez wykończenia, więc różnica nie mówi, ile kosztowałoby to samo mieszkanie w nowym budynku.

Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Lubinie?

Około 334 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 6674 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 209 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 285 000 zł do 402 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Lubinie?

Około 232 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 6626 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 114 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 196 000 zł do 298 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Lubinie?

Około 495 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 7076 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 93 sprzedaże). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 401 000 zł do 576 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Czy mieszkania w Lubinie są droższe niż w całej Polsce?

W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 23% taniej. Województwo dolnośląskie: 7667 zł/m² (7615 sprzedaży) – tu o 11% taniej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.

Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Lubinie?

Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: +2,1%. Mieszkania używane – teraz 6858 zł/m² z 169 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 6718 zł/m² z 263 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±7,6%. Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Jak aktualne są ceny mieszkań w Lubinie?

Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 575 sprzedaży mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 11.08.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Obserwuj to miejsce

Chcesz śledzić ceny – Lubin? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Typowa cena za m² – Lubin, woj. dolnośląskie: 6826 zł (mieszkania używane, 432 sprzedaże, wrz 2025 – wrz 2026). Karta ceny wycenowo.pl

Karta do udostępnienia

Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.

Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/lubin/”.

Ile jest warte Twoje mieszkanie w Lubinie?

Wyceń mieszkanie