Ceny mieszkań – Piła (ceny transakcyjne)

Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 6353 zł/m² (439 sprzedaży z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).

  1. Typowa cena6353 zł/m²mieszkania używane, 439 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
  2. Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
  3. Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu

Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: październik 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.

W skrócie – Piła

5,5–8,3 tys. złTypowy zakres cen za m² – mieszkania używane. W tych granicach mieściła się połowa sprzedaży
8757 złTypowa cena za m² – nowe mieszkania od dewelopera (78 sprzedaży)
ok. 316 000 złPrzykład: 50 m² × typowa cena mieszkań 40–60 m² (mieszkania używane, 196 sprzedaży) – ilustracja, nie wycena lokalu
ok. 79 m²500 tys. zł odpowiada około tylu m² przy typowej cenie w mieście (mieszkania używane). To przeliczenie orientacyjne, nie oferta.
517Sprzedaże razem (używane i nowe), wrzesień 2025 – wrzesień 2026
15%Udział nowych mieszkań w sprzedażach

Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: wrzesień 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 517 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy

Czy ceny rosną, czy spadają – Piła

+7,0%zmiana w 3 miesiące
+2,6%zmiana w 12 miesięcy
+11,4%od gru 24
Typowa cena za m², Piła Mieszkania używaneNowe od dewelopera

wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych

Dane w tabeli
MiesiącMieszkania używanesprzedażyNowe od deweloperasprzedaży
gru 246010 zł1017323 zł56
sty 256054 zł105–0
lut 255827 zł111–0
mar 255932 zł132–0
kwi 255935 zł127–0
maj 256017 zł131–0
cze 256109 zł11112 177 zł35
lip 256410 zł1088130 zł55
sie 256512 zł1068066 zł78
wrz 256526 zł1138066 zł93
paź 256261 zł1368075 zł79
lis 256272 zł1218311 zł52
gru 256198 zł1048878 zł33
sty 266210 zł91–0
lut 266231 zł92–0
mar 266645 zł111–0
kwi 266374 zł112–0
maj 266306 zł127–0
cze 266261 zł132–0
lip 266644 zł123–0
sie 266633 zł125–0
wrz 266698 zł83–0

Ostatnio najwyższa typowa cena na wykresie: 3 mies. do września 2026 (83 sprzedaże).

Jak czytać wykres

Ostatni punkt: 6698 zł/m², 83 sprzedaże, 3 mies. do września 2026. Wykres od grudnia 2024.

Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.

Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach

Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +3,8% – bez wyraźnej zmiany (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 399 sprzedaży, 2025 r.: 460 sprzedaży).

RokTypowa cena za m², mieszkania używaneZmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku
2025styczeń – grudzień 20256198 zł460 sprzedaży+3,8%bez wyraźnej zmiany
2024styczeń – grudzień 20245923 zł399 sprzedaży–

Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±5,2%. Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.

Jak liczymy zmianę rok do roku

Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje

Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.

Osadź wykres u siebie

Wykres cen mieszkań – Piła: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Piła

<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/pila/" title="Wykres cen mieszkań – Piła (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe> <p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/pila/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Piła</a></p>

Masz adres w Pile?

Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.

Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →

Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.

Gdzie drożej, gdzie taniej

Ceny mieszkań w dzielnicach – Piła

Cen dzielnic nie podajemy – nie mamy sprzedaży przypisanych do dzielnic tej miejscowości. Typowa cena jest dla całej miejscowości, bez podziału na dzielnice; różnice pokazują metraż.

Ceny na ulicach – Piła

W ostatnich 12 miesiącach żadna ulica nie miała 30 sprzedaży. Niżej ulice z ceną z dłuższego okresu – 2 albo 3 lata (starsze ceny przeliczone na dziś). Cenę swojego adresu sprawdzisz w wyszukiwarce adresu.

UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
Aleja Wojska Polskiego6349 zł/m²30 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Artura Grottgera6924 zł/m²nowe mieszkania84 sprzedażewrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Bydgoska6084 zł/m²35 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Gen. Władysława Andersa8194 zł/m²nowe mieszkania35 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Konstancji9659 zł/m²32 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Kossaka8309 zł/m²nowe mieszkania41 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Lotnicza8144 zł/m²nowe mieszkania43 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego12 370 zł/m²nowe mieszkania61 sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Medyczna6091 zł/m²42 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Mickiewicza6151 zł/m²39 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Roosevelta5712 zł/m²36 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Spacerowa5619 zł/m²33 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Staromiejska5777 zł/m²40 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Śniadeckich6834 zł/m²34 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata

Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.

Przy ulicy – typowa cena m² mieszkań używanych jej osiedla, dzielnicy albo całego miasta, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 (w nawiasie sprzedaże w obszarze). To nie jest cena ulicy.

Pokaż wszystkie 28

Metraż, nowe i używane

Jak różnią się ceny według metrażu i rynku (nowe czy używane)

  • Metraż (używane): najdrożej za m² 60–80 m², najtaniej do 40 m² – różnica 6% (98 i 129 sprzedaży).
  • Nowe czy używane: nowe o 38% drożej za m² (78 i 439 sprzedaży).
  • Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 210 z 517 sprzedaży (41%).
  • Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).

wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.

MetrażUżywane – typowa cena za m²Nowe – typowa cena za m²
do 40 m²6162 złtypowo 5,4–8,2 tys. zł · 129 sprzedaży11 685 złtypowo 9–12,2 tys. zł · 35 sprzedaży mało sprzedaży
40–60 m²6323 złtypowo 5,4–8 tys. zł · 196 sprzedaży7960 zł87 sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
60–80 m²6562 złtypowo 5,8–8,5 tys. zł · 98 sprzedaży8257 zł39 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
ponad 80 m²6550 zł34 sprzedaże mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.za mało sprzedażytylko 10 sprzedaży

Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.

„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.

Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Pile?

Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.

  • 35 m² – około 216 000 zł (6162 zł/m² w przedziale do 40 m², 129 sprzedaży)
  • 50 m² – około 316 000 zł (6323 zł/m² w przedziale 40–60 m², 196 sprzedaży)
  • 70 m² – około 459 000 zł (6562 zł/m² w przedziale 60–80 m², 98 sprzedaży)

Według wielkości: do 40 m² · 40–60 m² · 60–80 m²

Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 2 izby – 260 tys. zł (104 sprzedaże), 3 izby – 285 tys. zł (179 sprzedaży), 4+ izby – 387 tys. zł (146 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach.

Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Piła

Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 439 sprzedaży.

Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
Cena za m²Sprzedaże
poniżej 5 tys. zł68
5–6 tys. zł108
6–7 tys. zł89
7–8 tys. zł49
8–9 tys. zł46
9–10 tys. zł43
od 10 tys. zł36

Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.

Ceny ofertowe deweloperów a ceny z aktów – Piła

W skrócie: cena ofertowa nowego mieszkania w Pile jest o 4% wyższa niż cena z aktów notarialnych.

9100 zł/m²W cennikach deweloperów – typowa cena za m² nowego mieszkania (166 lokali w ofercie, 6 inwestycji, cenniki z 22.09–05.10.2026)
8757 zł/m²W aktach notarialnych – nowe mieszkania od deweloperów, typowa cena za m² (78 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026)
+4%Cena ofertowa wobec ceny z aktów (różnica zbiorów, nie rabat)

Cena ofertowa to cena z cennika w dniu pobrania, a nie cena, za którą mieszkanie się sprzedało. Akt przy nowym mieszkaniu podpisuje się zwykle po oddaniu budynku, często rok–dwa po umowie deweloperskiej – to inne mieszkania i inny czas, więc różnica nie jest rabatem. Ceny ofertowe w innych miastach i opis danych

Źródła: Rejestr Cen Nieruchomości; ceny ofertowe – cenniki deweloperów z dane.gov.pl (licencja CC0 1.0), opracowanie wycenowo.pl. Źródła i licencje

Kupujesz od dewelopera? Omów ofertę z ekspertem – zestawi cenę z cennika z cenami nowych mieszkań z aktów w okolicy.

Na tle województwa i Polski

Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)

W skrócie: Piła: o 29% mniej niż w całym województwie (wielkopolskie, 9091 sprzedaży) i o 29% mniej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.

Piła6353 zł/m²
woj. wielkopolskie8904 zł/m²
Polska8893 zł/m²

Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.

Wśród 42 miejscowości z województwa wielkopolskiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Piła ma 30. najwyższą typową cenę za m².

Ceny w okolicy

Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); odległość w linii prostej między środkami gmin. Taniej: Trzcianka (o 24%), Złotów (o 11%).

  • Metr nowego mieszkania od dewelopera kosztował tu typowo o 90% drożej niż metr używanego w tym samym metrażu. Dane: 35 sprzedaży nowych i 129 używanych, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
  • Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu typowo o 3% taniej niż w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 129 sprzedaży do 40 m² i 196 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.

Inne miejscowości – województwo wielkopolskie

Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.

Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Piła (typowa cena).

Szczegóły, źródła i pytania

Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Piła

Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy

Pokaż wcześniejsze miesiące (8)
cze 2533 mało sprzedaży6060 zł/m²
lip 2532 mało sprzedaży7100 zł/m²
sie 2541 mało sprzedaży6370 zł/m²
wrz 2540 mało sprzedaży6470 zł/m²
paź 2555 mało sprzedaży6160 zł/m²
lis 25za mało sprzedaży
gru 25za mało sprzedaży
sty 2642 mało sprzedaży6160 zł/m²
lut 26za mało sprzedaży
mar 2642 mało sprzedaży7090 zł/m²
kwi 2643 mało sprzedaży6030 zł/m²
maj 2642 mało sprzedaży6170 zł/m²

W danych z okresu listopad 2023 – grudzień 2025 (945 sprzedaży) typowa cena w różnych miesiącach roku była podobna – bez wyraźnej różnicy. Więcej: kiedy najlepiej sprzedać mieszkanie.

Jak dokładne są nasze wyceny – Piła

Sprawdziliśmy to na 105 sprzedażach mieszkań używanych i nowych z okresu 24.06.2026–23.09.2026. Każde mieszkanie wyceniliśmy tak, jakby jeszcze się nie sprzedało – z cen podobnych mieszkań z całej miejscowości sprzed tej sprzedaży – i porównaliśmy wynik z ceną z aktu notarialnego. Połowa wycen różniła się od ceny z aktu o mniej niż 21,7%, a 23% – o najwyżej 10%. Wyniki w innych miastach

Rejestr cen nieruchomości – Piła

Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 517 sprzedaży mieszkań (Piła, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 439 używanych i 78 nowych (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań.

Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje

Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.

Poza mieszkaniami: miejsce w hali garażowej w Pile kosztowało typowo 36 tys. zł (30 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Ceny miejsc postojowych i garaży w miastach.

Pytania i odpowiedzi – Piła

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Pile?

Typowa cena to 6353 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 439 sprzedaży): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 5478 zł/m² a 8285 zł/m². Nowe mieszkania od deweloperów: typowo 8757 zł/m² (78 sprzedaży). To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.

Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Pile?

Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 517 sprzedaży mieszkań: 439 używanych i 78 nowych (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.

Czy nowe mieszkania są droższe niż używane w Pile?

Nowe mieszkania od deweloperów sprzedawały się typowo po 8757 zł/m² (78 sprzedaży), a używane – po 6353 zł/m² (439 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Za m² nowego mieszkania płaci się tu typowo o 38% więcej niż za m² używanego. To porównanie różnych mieszkań: nowe często stoją w innych częściach miasta i bywają sprzedawane bez wykończenia, więc różnica nie mówi, ile kosztowałoby to samo mieszkanie w nowym budynku.

Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Pile?

Około 316 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 6323 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 196 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 269 000 zł do 398 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Pile?

Około 216 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 6162 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 129 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 188 000 zł do 287 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Pile?

Około 459 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 6562 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 98 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 407 000 zł do 596 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Czy mieszkania w Pile są droższe niż w całej Polsce?

W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 29% taniej. Województwo wielkopolskie: 8904 zł/m² (9091 sprzedaży) – tu o 29% taniej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.

Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Pile?

Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: −0,2%. Mieszkania używane – teraz 6349 zł/m² z 229 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 6361 zł/m² z 210 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±6,8%. Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Jak aktualne są ceny mieszkań w Pile?

Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 517 sprzedaży mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 03.09.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Obserwuj to miejsce

Chcesz śledzić ceny – Piła? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Typowa cena za m² – Piła, woj. wielkopolskie: 6353 zł (mieszkania używane, 439 sprzedaży, wrz 2025 – wrz 2026). Karta ceny wycenowo.pl

Karta do udostępnienia

Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.

Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/pila/”.

Ile jest warte Twoje mieszkanie w Pile?

Wyceń mieszkanie