Ceny mieszkań – Radom (ceny transakcyjne)
Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do stycznia 2026 typowo po 6487 zł/m² (226 sprzedaży z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń). Rejestr cen w Radomiu ma na razie sprzedaże do stycznia 2026.
- Typowa cena6487 zł/m²mieszkania używane, 226 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, ostatnie akty: styczeń 2026
- Twoje osiedle1 osiedletypowa cena i liczba sprzedaży w każdej
- Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
- Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu
Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: wrzesień 2025 – grudzień 2025. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.
Uwaga – cała miejscowość, rynek wtórny: najnowsze akty jeszcze spływają do rejestru, więc ceny mogą opierać się głównie na starszych transakcjach: 100% sprzedaży mieszkań używanych z ostatnich 12 mies. pochodzi z okresu wrzesień 2025 – marzec 2026; najnowsza sprzedaż w danych: styczeń 2026.
W skrócie – Radom
Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: styczeń 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 242 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy
Czy ceny rosną, czy spadają – Radom
wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych
Dane w tabeli
| Miesiąc | Mieszkania używane | sprzedaży | Nowe od dewelopera | sprzedaży |
|---|---|---|---|---|
| gru 24 | 6270 zł | 160 | 8160 zł | 63 |
| sty 25 | 6393 zł | 174 | 8020 zł | 56 |
| lut 25 | 6351 zł | 187 | 8312 zł | 45 |
| mar 25 | 6470 zł | 207 | 8711 zł | 84 |
| kwi 25 | 6532 zł | 187 | 8741 zł | 99 |
| maj 25 | 6559 zł | 179 | 8781 zł | 95 |
| cze 25 | 6449 zł | 167 | 8570 zł | 63 |
| lip 25 | 6414 zł | 178 | 8067 zł | 52 |
| sie 25 | 6512 zł | 186 | 9008 zł | 44 |
| wrz 25 | 6682 zł | 201 | – | 0 |
| paź 25 | 6689 zł | 197 | – | 0 |
| lis 25 | 6611 zł | 174 | – | 0 |
| gru 25 | 6382 zł | 161 | – | 0 |
| sty 26 | 6511 zł | 146 | – | 0 |
| lut 26 | 6641 zł | 103 | – | 0 |
Ostatnio o 0,7% poniżej najwyższej typowej ceny na wykresie: 3 mies. do lutego 2026 (103 sprzedaże) wobec 3 mies. do października 2025 (197 sprzedaży).
Jak czytać wykres
Najwyższy punkt: 6689 zł/m², 197 sprzedaży, 3 mies. do października 2025; ostatni: 6641 zł/m², 103 sprzedaże, 3 mies. do lutego 2026. Wykres od grudnia 2024.
Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.
Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach
Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +5,1% – więcej niż zwykłe wahania (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 761 sprzedaży, 2025 r.: 736 sprzedaży).
| Rok | Typowa cena za m², mieszkania używane | Zmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku |
|---|---|---|
| 2025styczeń – grudzień 2025 | 6494 zł736 sprzedaży | +5,1% |
| 2024styczeń – grudzień 2024 | 6191 zł761 sprzedaży | – |
Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±3,5%). Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.
Jak liczymy zmianę rok do roku
Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje
Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.
Ulice, osiedla i dzielnice z największą zmianą typowej ceny rok do roku: gdzie ceny mieszkań rosną najszybciej.
Osadź wykres u siebie
Wykres cen mieszkań – Radom: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Radom
<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/radom/" title="Wykres cen mieszkań – Radom (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe>
<p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/radom/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Radom</a></p>
Masz adres w Radomiu?
Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.
Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →
Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.
Gdzie drożej, gdzie taniej
Ceny mieszkań w osiedlach – Radom
Typowa cena za m² w osiedlach (jednostkach pomocniczych miasta), wrzesień 2025 – wrzesień 2026, osobno dla mieszkań używanych i nowych. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy
| Osiedle | Używane – typowa cena za m² | Nowe – typowa cena za m² |
|---|---|---|
| Śródmieście | 7354 zł36 sprzedaży mało sprzedaży | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży |
mało sprzedaży – mniej niż 60 sprzedaży, więc taki wynik jest mniej pewny (co to znaczy).
Cena z dłuższego okresu (2 lata), bo w ostatnich 12 miesiącach było tam mniej niż 30 sprzedaży.
| Miejsce | Typowa cena za m² | Liczba sprzedaży | Okres |
|---|---|---|---|
| Gołębiów II | 8065 zł/m² | 58 sprzedaży mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| Obozisko | 5914 zł/m² | 85 sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| Planty | 6239 zł/m² | 48 sprzedaży mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| Ustronie | 5761 zł/m² | 44 sprzedaże mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| Wacyn | 8741 zł/m²nowe mieszkania | 117 sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
Osiedla, w których sprzedaży było za mało, żeby podać typową cenę
Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.
- Akademickiebrak sprzedaży
- Augustówbrak sprzedaży
- Borkimniej niż 10 sprzedaży
- Bronisławówbrak sprzedaży
- Brzustówkabrak sprzedaży
- Długojówbrak sprzedaży
- Długojów Górnybrak sprzedaży
- Dzierzkówbrak sprzedaży
- Firlejbrak sprzedaży
- Glinicebrak sprzedaży
- Godówmniej niż 10 sprzedaży
- Gołębiówbrak sprzedaży
Pokaż wszystkie 65
- Gołębiów Imniej niż 10 sprzedaży
- Halinówbrak sprzedaży
- Huta Józefowskabrak sprzedaży
- Idalinbrak sprzedaży
- Jacka Malczewskiegomniej niż 10 sprzedaży
- Jana Kochanowskiegomniej niż 10 sprzedaży
- Janiszpolbrak sprzedaży
- Jeżowa Wolabrak sprzedaży
- Józefówbrak sprzedaży
- Kapturbrak sprzedaży
- Kierzkówbrak sprzedaży
- Klwatka Szlacheckabrak sprzedaży
- Koloniabrak sprzedaży
- Kolonia Malczówbrak sprzedaży
- Komorniki Rajeckiebrak sprzedaży
- Koniówkabrak sprzedaży
- Kończycebrak sprzedaży
- Kozia Górabrak sprzedaży
- Krzewieńbrak sprzedaży
- Las Kapturskibrak sprzedaży
- Malczewbrak sprzedaży
- Malenicebrak sprzedaży
- Miasto Kazimierzowskiebrak sprzedaży
- Michałówmniej niż 10 sprzedaży
- Mlecznabrak sprzedaży
- Młodzianówmniej niż 10 sprzedaży
- Młynek Janiszewskibrak sprzedaży
- Nad Potokiembrak sprzedaży
- Nowa Wola Gołębiowskabrak sprzedaży
- Nowiny Malczewskiebrak sprzedaży
- Nowy Światbrak sprzedaży
- Oskara Kolbergamniej niż 10 sprzedaży
- Piotrówkabrak sprzedaży
- Planty (2)brak sprzedaży
- Potkanówmniej niż 10 sprzedaży
- Prędocinekbrak sprzedaży
- Pruszakówbrak sprzedaży
- Rajec Poduchownybrak sprzedaży
- Rajec Szlacheckibrak sprzedaży
- Rajec-Letniskobrak sprzedaży
- Sadkówbrak sprzedaży
- Stara Wola Gołębiowskabrak sprzedaży
- Stare Miastomniej niż 10 sprzedaży
- Weronówbrak sprzedaży
- Wielogórabrak sprzedaży
- Wincentówbrak sprzedaży
- Wośnikimniej niż 10 sprzedaży
- Wólka Klwateckabrak sprzedaży
- Wymysłbrak sprzedaży
- Zamłyniemniej niż 10 sprzedaży
- Zamłynie (2)brak sprzedaży
- Żakowicemniej niż 10 sprzedaży
- Żyłabrak sprzedaży
Nazwę, typową cenę i liczbę sprzedaży pokazuje dymek – najedź na obszar albo go dotknij.
Typowa cena za m², mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026; szare pola – mniej niż 30 sprzedaży. Granice: © autorzy OpenStreetMap (ODbL). Kliknij osiedle, żeby zobaczyć szczegóły.
wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych
Ceny na ulicach – Radom
W ostatnich 12 miesiącach żadna ulica nie miała 30 sprzedaży. Niżej ulice z ceną z dłuższego okresu – 2 lata. Cenę swojego adresu sprawdzisz w wyszukiwarce adresu.
Cena z dłuższego okresu (2 lata), bo w ostatnich 12 miesiącach było tam mniej niż 30 sprzedaży.
| Ulica | Typowa cena za m² | Liczba sprzedaży | Okres |
|---|---|---|---|
| ul. 11 Listopada | 6590 zł/m² | 40 sprzedaży mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| ul. Janusza Kusocińskiego | 5934 zł/m² | 31 sprzedaży mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| ul. Listopadowa | 8741 zł/m²nowe mieszkania | 117 sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
| ul. Stanisława Zbrowskiego | 9092 zł/m² | 30 sprzedaży mało sprzedaży | wrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata |
Ulice bez typowej ceny (za mało sprzedaży)
Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.
Przy ulicy – typowa cena m² mieszkań używanych jej osiedla, dzielnicy albo całego miasta (w nawiasie sprzedaże w obszarze). To nie jest cena ulicy.
- ul. Adama Rapackiegomniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Andrzeja Strugamniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Bolesława Chrobregomniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Grenadierówmniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Ignacego Paderewskiegomniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Kazimierza Kelles-Krauzamniej niż 10 sprzedaży · dzielnica Śródmieście: 7354 zł/m² (36 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026)
- ul. Młodzianowskamniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Olsztyńskamniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Romualda Trauguttamniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Sandomierskamniej niż 10 sprzedaży · Radom (całe miasto): 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – styczeń 2026)
- ul. Stefana Żeromskiegomniej niż 10 sprzedaży · dzielnica Śródmieście: 7354 zł/m² (36 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026)
Metraż, nowe i używane
Jak różnią się ceny według metrażu
- Metraż (używane): najdrożej za m² do 40 m², najtaniej 60–80 m² – różnica 4% (70 i 34 sprzedaży mało sprzedaży).
- Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 127 z 242 sprzedaży (52%).
- Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).
wrzesień 2025 – styczeń 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.
| Metraż | Używane – typowa cena za m² | Nowe – typowa cena za m² |
|---|---|---|
| do 40 m² | 6525 złtypowo 6–7,5 tys. zł · 70 sprzedaży | 8903 zł32 sprzedaże mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies. |
| 40–60 m² | 6494 złtypowo 5,5–8,3 tys. zł · 115 sprzedaży | 8316 zł141 sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies. |
| 60–80 m² | 6255 złtypowo 5,7–8,4 tys. zł · 34 sprzedaże mało sprzedaży | 8285 zł57 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies. |
| ponad 80 m² | za mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży | brak sprzedaży |
Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.
„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.
Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Radomiu?
Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – styczeń 2026); dokładniej – formularz wyceny.
- 35 m² – około 228 000 zł (6525 zł/m² w przedziale do 40 m², 70 sprzedaży)
- 50 m² – około 325 000 zł (6494 zł/m² w przedziale 40–60 m², 115 sprzedaży)
- 70 m² – około 438 000 zł (6255 zł/m² w przedziale 60–80 m², 34 sprzedaże mało sprzedaży)
Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 2 izby – 229 tys. zł (59 sprzedaży), 3 izby – 280 tys. zł (96 sprzedaży), 4+ izby – 360 tys. zł (69 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach – w tabeli 40 miast z największą liczbą sprzedaży, to miasto w pliku CSV.
Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Radom
Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 226 sprzedaży.
Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
| Cena za m² | Sprzedaże |
|---|---|
| poniżej 5,5 tys. zł | 48 |
| 5,5–6 tys. zł | 32 |
| 6–6,5 tys. zł | 34 |
| 6,5–7,5 tys. zł | 41 |
| 7,5–8,5 tys. zł | 31 |
| od 8,5 tys. zł | 40 |
Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.
Na tle województwa i Polski
Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)
W skrócie: Radom: o 56% mniej niż w całym województwie (mazowieckie, 10 863 sprzedaże) i o 27% mniej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.
Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.
Wśród 22 miejscowości z województwa mazowieckiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Radom ma najniższą typową cenę za m².
- Liczby sprzedaży na 1000 mieszkańców tu nie porównujemy z innymi miastami: dane rejestru niepełne (luka: maj 2023 – czerwiec 2023) – porównanie miast.
- Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu praktycznie tyle samo co w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 70 sprzedaży do 40 m² i 115 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
Inne miejscowości – województwo mazowieckie
Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.
Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Radom (typowa cena).
Szczegóły, źródła i pytania
Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Radom
Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy
Najwięcej sprzedaży: wrzesień 2025 (69 sprzedaży), najmniej: listopad 2025 (43 sprzedaże). Typowa cena w poszczególnych miesiącach: bez wyraźnej różnicy – różnice mieszczą się w granicach przypadku. Miesiące „niepełne” pomijamy w podsumowaniu – akty z nich jeszcze spływają do rejestru.
Limit ceny w programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” – Radom
W skrócie: typowa cena w Radomiu: mieszkania używane – poniżej limitu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026).
Szczegóły limitu i ceny osiedli
W programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” (kredyt bez wkładu własnego z gwarancją BGK) cena za m² nie może przekroczyć limitu. Limit na IV kwartał 2026 (sprawdzone 5.10.2026) obok typowej ceny z aktów notarialnych:
- Mieszkania używane (i każdy zakup nie od dewelopera): limit 10 469,73 zł/m² – typowa cena w Radomiu: 6487 zł/m² (226 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.
- Osiedla z typową ceną poniżej limitu (mieszkania używane): 1 z 1
| Osiedle | Używane – typowa cena za m² i limit |
|---|---|
| Śródmieście | 7354 złponiżej limitu · 36 sprzedaży mało sprzedaży |
Typowe ceny osiedli – wrzesień 2025 – wrzesień 2026, każda z co najmniej 30 sprzedaży (liczba sprzedaży – pod ceną w tabeli).
To typowe ceny; konkretne mieszkanie może być droższe lub tańsze – sprawdź cenę ogłoszenia narzędziem „Czy to dobra cena?”. O kredycie decyduje bank. Limit wyliczamy według ustawy: średni wskaźnik kosztu odtworzenia 1 m² 8053,64 zł (pozostała część województwa) z obwieszczeń wojewody z 29.03.2026 i 25.09.2026 × 1,3 albo 1,4. Wiążącą tabelę limitów publikuje BGK.
Jak dokładne są nasze wyceny – Radom
Wyniku testu trafności wycen w Radomiu jeszcze nie podajemy – test nie objął dość sprzedaży z tej miejscowości; ceny na tej stronie pochodzą z 242 sprzedaży mieszkań (wrzesień 2025 – wrzesień 2026). Jak sprawdzamy trafność
Rejestr cen nieruchomości – Radom
Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 242 sprzedaże mieszkań (Radom, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 226 używanych i 16 nowych (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań.
Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje
Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.
Pytania i odpowiedzi – Radom
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Radomiu?
Typowa cena to 6487 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – styczeń 2026, 226 sprzedaży): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 5644 zł/m² a 7846 zł/m². To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.
Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Radomiu?
Od września 2025 do stycznia 2026 policzyliśmy 242 sprzedaże mieszkań: 226 używanych i 16 nowych (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.
Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Radomiu?
Około 325 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 6494 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – styczeń 2026, 115 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 275 000 zł do 413 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Radomiu?
Około 228 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 6525 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – styczeń 2026, 70 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 209 000 zł do 262 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Radomiu?
Około 438 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 6255 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – styczeń 2026, 34 sprzedaże – mało sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 400 000 zł do 588 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Czy mieszkania w Radomiu są droższe niż w całej Polsce?
W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 27% taniej. Województwo mazowieckie: 14 698 zł/m² (10 863 sprzedaże) – tu o 56% taniej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – styczeń 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.
Jak aktualne są ceny mieszkań w Radomiu?
Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do stycznia 2026 – razem 242 sprzedaże mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 29.01.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. W ostatnich miesiącach jest tu w danych bardzo mało sprzedaży, więc typowa cena opiera się głównie na starszych transakcjach z tego okresu. Nie wiemy, czy dzisiejsze ceny są wyższe, czy niższe. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.
Obserwuj to miejsce
Chcesz śledzić ceny – Radom? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Karta do udostępnienia
Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.
Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/radom/”.