Ceny mieszkań – Ząbki (ceny transakcyjne)

Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 12 590 zł/m² (215 sprzedaży z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).

  1. Typowa cena12 590 zł/m²mieszkania używane, 215 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
  2. Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
  3. Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu

Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: grudzień 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.

W skrócie – Ząbki

11,5–13,6 tys. złTypowy zakres cen za m² – mieszkania używane. W tych granicach mieściła się połowa sprzedaży
12 566 złTypowa cena za m² – nowe mieszkania od dewelopera (63 sprzedaże)
ok. 643 000 złPrzykład: 50 m² × typowa cena mieszkań 40–60 m² (mieszkania używane, 116 sprzedaży) – ilustracja, nie wycena lokalu
ok. 40 m²500 tys. zł odpowiada około tylu m² przy typowej cenie w mieście (mieszkania używane). To przeliczenie orientacyjne, nie oferta.
278Sprzedaże razem (używane i nowe), wrzesień 2025 – wrzesień 2026
23%Udział nowych mieszkań w sprzedażach

Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: lipiec 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 278 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy

Czy ceny rosną, czy spadają – Ząbki

+0,6%zmiana w 3 miesiące mało sprzedaży
-2,5%zmiana w 12 miesięcy mało sprzedaży
+4,5%od gru 24 mało sprzedaży
Typowa cena za m², Ząbki Mieszkania używaneNowe od dewelopera

wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych

Dane w tabeli
MiesiącMieszkania używanesprzedażyNowe od deweloperasprzedaży
gru 2412 005 zł63–0
sty 2511 997 zł65–0
lut 2512 199 zł74–0
mar 2512 291 zł79–0
kwi 2512 169 zł75–0
maj 2512 169 zł73–0
cze 2512 352 zł79–0
lip 2512 886 zł83–0
sie 2512 877 zł9910 822 zł31
wrz 2512 587 zł85–0
paź 2512 404 zł61–0
gru 2512 514 zł3412 852 zł31
sty 2612 346 zł4313 063 zł36
lut 2612 831 zł6513 087 zł35
mar 2612 955 zł91–0
kwi 2612 629 zł102–0
maj 2612 476 zł93–0
cze 2612 422 zł77–0
lip 2612 623 zł60–0
sie 2612 549 zł41–0

Ostatnio o 3,1% poniżej najwyższej typowej ceny na wykresie: 3 mies. do sierpnia 2026 (41 sprzedaży – mało sprzedaży) wobec 3 mies. do marca 2026 (91 sprzedaży).

Jak czytać wykres

Najwyższy punkt: 12 955 zł/m², 91 sprzedaży, 3 mies. do marca 2026; ostatni: 12 549 zł/m², 41 sprzedaży – mało sprzedaży, 3 mies. do sierpnia 2026. Wykres od grudnia 2024.

Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.

Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach

Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +4,2% – więcej niż zwykłe wahania (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 296 sprzedaży, 2025 r.: 277 sprzedaży).

RokTypowa cena za m², mieszkania używaneZmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku
2025styczeń – grudzień 202512 454 zł277 sprzedaży+4,2%
2024styczeń – grudzień 202412 015 zł296 sprzedaży+24,5%
2023styczeń – grudzień 20239753 zł324 sprzedaże+6%
2022styczeń – grudzień 20229120 zł247 sprzedaży–

Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±3,4%). Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.

Jak liczymy zmianę rok do roku

Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje

Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.

Ulice, osiedla i dzielnice z największą zmianą typowej ceny rok do roku: gdzie ceny mieszkań rosną najszybciej.

Osadź wykres u siebie

Wykres cen mieszkań – Ząbki: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Ząbki

<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/zabki/" title="Wykres cen mieszkań – Ząbki (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe> <p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/zabki/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Ząbki</a></p>

Masz adres w Ząbkach?

Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.

Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →

Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.

Gdzie drożej, gdzie taniej

Ceny mieszkań w dzielnicach – Ząbki

Cen dzielnic nie podajemy – nie mamy sprzedaży przypisanych do dzielnic tej miejscowości. Typowa cena jest dla całej miejscowości, bez podziału na dzielnice; różnice pokazują metraż i ulice.

Ceny na ulicach – Ząbki

Co najmniej 30 sprzedaży (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) miały tylko 2 ulice. Cenę swojego adresu sprawdzisz w wyszukiwarce adresu.

UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
ul. Powstańców12 507 zł/m²72 sprzedażewrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1 rok
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego13 158 zł/m²nowe mieszkania32 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2025 – wrzesień 2026, 1 rok
UlicaTypowa cena za m²Liczba sprzedażyOkres
ul. Andersena13 714 zł/m²40 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Calineczki12 276 zł/m²30 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Józefa Piłsudskiego11 252 zł/m²35 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata
ul. Skrajna12 375 zł/m²32 sprzedaże mało sprzedażywrzesień 2024 – wrzesień 2026, 2 lata
ul. Szwoleżerów12 484 zł/m²38 sprzedaży mało sprzedażywrzesień 2023 – wrzesień 2026, 3 lata

Tu nawet w 2 latach było za mało sprzedaży, żeby podać typową cenę. Liczba przy nazwie – sprzedaże z ostatnich 12 miesięcy.

Przy ulicy – typowa cena m² mieszkań używanych jej osiedla, dzielnicy albo całego miasta, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 (w nawiasie sprzedaże w obszarze). To nie jest cena ulicy.

Metraż, nowe i używane

Jak różnią się ceny według metrażu i rynku (nowe czy używane)

  • Metraż (używane): najdrożej za m² do 40 m², najtaniej 60–80 m² – różnica 12% (46 i 33 sprzedaży mało sprzedaży).
  • Nowe czy używane: za m² praktycznie tyle samo (63 i 215 sprzedaży).
  • Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 140 z 278 sprzedaży (50%).
  • Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).

wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.

MetrażUżywane – typowa cena za m²Nowe – typowa cena za m²
do 40 m²13 206 złtypowo 12–15 tys. zł · 46 sprzedaży mało sprzedaży12 500 zł39 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
40–60 m²12 852 złtypowo 11,9–13,6 tys. zł · 116 sprzedaży11 306 zł63 sprzedaże · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.
60–80 m²11 759 złtypowo 11–12,6 tys. zł · 33 sprzedaże mało sprzedażyza mało sprzedażymniej niż 10 sprzedaży
ponad 80 m²9102 zł55 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.8659 zł36 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies.

Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.

„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.

Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Ząbkach?

Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.

  • 35 m² – około 462 000 zł (13 206 zł/m² w przedziale do 40 m², 46 sprzedaży mało sprzedaży)
  • 50 m² – około 643 000 zł (12 852 zł/m² w przedziale 40–60 m², 116 sprzedaży)
  • 70 m² – około 823 000 zł (11 759 zł/m² w przedziale 60–80 m², 33 sprzedaże mało sprzedaży)

Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Ząbki

Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 215 sprzedaży.

Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
Cena za m²Sprzedaże
poniżej 11 tys. zł43
11–12 tys. zł34
12–13 tys. zł54
13–14 tys. zł47
od 14 tys. zł37

Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.

Ceny ofertowe deweloperów a ceny z aktów – Ząbki

W skrócie: cena ofertowa nowego mieszkania w Ząbkach jest o 2% niższa niż cena z aktów notarialnych.

12 292 zł/m²W cennikach deweloperów – typowa cena za m² nowego mieszkania (201 lokali w ofercie, 26 inwestycji, cenniki z 22.09–05.10.2026)
12 566 zł/m²W aktach notarialnych – nowe mieszkania od deweloperów, typowa cena za m² (63 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026)
−2%Cena ofertowa wobec ceny z aktów (różnica zbiorów, nie rabat)

Cena ofertowa to cena z cennika w dniu pobrania, a nie cena, za którą mieszkanie się sprzedało. Akt przy nowym mieszkaniu podpisuje się zwykle po oddaniu budynku, często rok–dwa po umowie deweloperskiej – to inne mieszkania i inny czas, więc różnica nie jest rabatem. Ceny ofertowe w innych miastach i opis danych

Źródła: Rejestr Cen Nieruchomości; ceny ofertowe – cenniki deweloperów z dane.gov.pl (licencja CC0 1.0), opracowanie wycenowo.pl. Źródła i licencje

Kupujesz od dewelopera? Omów ofertę z ekspertem – zestawi cenę z cennika z cenami nowych mieszkań z aktów w okolicy.

Na tle województwa i Polski

Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)

W skrócie: Ząbki: o 14% mniej niż w całym województwie (mazowieckie, 10 863 sprzedaże) i o 42% więcej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.

Ząbki12 590 zł/m²
woj. mazowieckie14 698 zł/m²
Polska8893 zł/m²

Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.

Wśród 22 miejscowości z województwa mazowieckiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Ząbki ma 6. najwyższą typową cenę za m².

Ceny w okolicy

Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane); odległość w linii prostej między środkami gmin. Drożej niż w Ząbkach: Warszawa (o 31%), Pruszków (o 4%). Taniej: Marki (o 6%), Piastów (o 4%).

  • Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu typowo o 3% drożej niż w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 46 sprzedaży do 40 m² i 116 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
  • Używane mieszkania kupowały tu w 2% firmy i inne podmioty (215 sprzedaży ze znaną kategorią, wrzesień 2025 – wrzesień 2026), a sprzedawały w 4% – kto kupuje i sprzedaje.

Inne miejscowości – województwo mazowieckie

Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.

Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Ząbki (typowa cena).

Szczegóły, źródła i pytania

Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Ząbki

Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy

Pokaż wcześniejsze miesiące (8)
cze 25za mało sprzedaży
lip 2530 mało sprzedaży13 720 zł/m²
sie 2540 mało sprzedaży12 430 zł/m²
wrz 25za mało sprzedaży
paź 25za mało sprzedaży
lis 25za mało sprzedaży
gru 25za mało sprzedaży
sty 26za mało sprzedaży
lut 26za mało sprzedaży
mar 2648 mało sprzedaży12 770 zł/m²
kwi 26za mało sprzedaży
maj 26za mało sprzedaży

listopad 2023 – grudzień 2025: najwyższa typowa cena – lipiec: o 9,5% wyższa niż w 12 miesiącach wokół (53 sprzedaże z 2 lat). Więcej: kiedy najlepiej sprzedać mieszkanie.

Limit ceny w programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” – Ząbki

W skrócie: typowa cena w Ząbkach: mieszkania używane – powyżej limitu, nowe mieszkania od dewelopera – poniżej limitu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026).

Szczegóły limitu

W programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” (kredyt bez wkładu własnego z gwarancją BGK) cena za m² nie może przekroczyć limitu. Limit na IV kwartał 2026 (sprawdzone 5.10.2026) obok typowej ceny z aktów notarialnych:

  • Mieszkania używane (i każdy zakup nie od dewelopera): limit 12 563,68 zł/m² – typowa cena w Ząbkach: 12 590 zł/m² (215 sprzedaży, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – powyżej limitu.
  • Nowe mieszkania od dewelopera (pierwszy nabywca): limit 13 530,12 zł/m² – typowa cena w Ząbkach: 12 566 zł/m² (63 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.

To typowe ceny; konkretne mieszkanie może być droższe lub tańsze – sprawdź cenę ogłoszenia narzędziem „Czy to dobra cena?”. O kredycie decyduje bank. Limit wyliczamy według ustawy: średni wskaźnik kosztu odtworzenia 1 m² 9664,37 zł (gmina sąsiadująca ze stolicą województwa) z obwieszczeń wojewody z 29.03.2026 i 25.09.2026 × 1,3 albo 1,4. Wiążącą tabelę limitów publikuje BGK.

Jak dokładne są nasze wyceny – Ząbki

Wyniku testu trafności wycen w Ząbkach jeszcze nie podajemy – test nie objął dość sprzedaży z tej miejscowości; ceny na tej stronie pochodzą z 278 sprzedaży mieszkań (wrzesień 2025 – wrzesień 2026). Jak sprawdzamy trafność

Rejestr cen nieruchomości – Ząbki

Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 278 sprzedaży mieszkań (Ząbki, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 215 używanych i 63 nowe (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań. Do tego mniej niż 10 sprzedaży bez informacji w rejestrze, czy mieszkanie było nowe, czy używane – razem 281 sprzedaży mieszkań w tym okresie. Tych sprzedaży nie wliczamy do cen ani do liczby mieszkań używanych i nowych: nie zgadujemy, jakie to były mieszkania.

Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje

Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.

Pytania i odpowiedzi – Ząbki

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Ząbkach?

Typowa cena to 12 590 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 215 sprzedaży): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 11 529 zł/m² a 13 558 zł/m². Nowe mieszkania od deweloperów: typowo 12 566 zł/m² (63 sprzedaże). To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.

Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Ząbkach?

Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 278 sprzedaży mieszkań: 215 używanych i 63 nowe (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.

Czy nowe mieszkania są droższe niż używane w Ząbkach?

Nowe mieszkania od deweloperów sprzedawały się typowo po 12 566 zł/m² (63 sprzedaże), a używane – po 12 590 zł/m² (215 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Za m² nowego mieszkania płaci się tu typowo praktycznie tyle samo co za m² używanego. To porównanie różnych mieszkań: nowe często stoją w innych częściach miasta i bywają sprzedawane bez wykończenia, więc różnica nie mówi, ile kosztowałoby to samo mieszkanie w nowym budynku.

Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Ząbkach?

Około 643 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 12 852 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 116 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 593 000 zł do 678 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Ząbkach?

Około 462 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 13 206 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 46 sprzedaży – mało sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 421 000 zł do 527 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Ząbkach?

Około 823 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 11 759 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 33 sprzedaże – mało sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 769 000 zł do 879 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.

Czy mieszkania w Ząbkach są droższe niż w całej Polsce?

W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 42% drożej. Województwo mazowieckie: 14 698 zł/m² (10 863 sprzedaże) – tu o 14% taniej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.

Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Ząbkach?

Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: −3,2%. Mieszkania używane – teraz 12 432 zł/m² z 102 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 12 840 zł/m² z 113 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±4%. Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Jak aktualne są ceny mieszkań w Ząbkach?

Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 278 sprzedaży mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 17.07.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.

Obserwuj to miejsce

Chcesz śledzić ceny – Ząbki? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Typowa cena za m² – Ząbki, woj. mazowieckie: 12 590 zł (mieszkania używane, 215 sprzedaży, wrz 2025 – wrz 2026). Karta ceny wycenowo.pl

Karta do udostępnienia

Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.

Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/zabki/”.

Ile jest warte Twoje mieszkanie w Ząbkach?

Wyceń mieszkanie