Ceny mieszkań – Rumia (ceny transakcyjne)
Ceny transakcyjne z Rejestru Cen Nieruchomości: mieszkania używane sprzedawały się tu od września 2025 do września 2026 typowo po 10 579 zł/m² (333 sprzedaże z aktów notarialnych, nie z ogłoszeń).
- Typowa cena10 579 zł/m²mieszkania używane, 333 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026
- Twoja ulica7 ulictypowa cena i liczba sprzedaży w każdej
- Twój metraż4 przedziałydo 40, 40–60, 60–80 i ponad 80 m²
- Wyceń swój adresbezpłatnie, bez telefonu
Typowa cena mieszkań używanych w dostępnych transakcjach. Większość sprzedaży pochodzi z okresu: październik 2025 – maj 2026. Aktualizacja bazy: 12.10.2026.
W skrócie – Rumia
Skąd ta liczba? Z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnia sprzedaż: lipiec 2026, pobrane 12.10.2026. Liczymy z 1197 sprzedaży całych mieszkań od września 2025 do września 2026. Typowa cena: połowa sprzedaży taniej, połowa drożej; podajemy ją od 30 sprzedaży. To ceny z aktów, nie z ogłoszeń. Jak liczymy
Czy ceny rosną, czy spadają – Rumia
wycenowo.pl · ceny z aktów notarialnych
Dane w tabeli
| Miesiąc | Mieszkania używane | sprzedaży | Nowe od dewelopera | sprzedaży |
|---|---|---|---|---|
| gru 24 | 10 177 zł | 87 | 9343 zł | 180 |
| sty 25 | 10 020 zł | 75 | 9099 zł | 224 |
| lut 25 | 10 423 zł | 92 | 9557 zł | 225 |
| mar 25 | 9866 zł | 94 | 9147 zł | 260 |
| kwi 25 | 10 086 zł | 94 | 9000 zł | 215 |
| maj 25 | 10 011 zł | 103 | 8752 zł | 178 |
| cze 25 | 10 204 zł | 101 | 8990 zł | 168 |
| lip 25 | 10 256 zł | 105 | 8779 zł | 181 |
| sie 25 | 10 356 zł | 98 | 8847 zł | 195 |
| wrz 25 | 10 345 zł | 117 | 9096 zł | 232 |
| paź 25 | 10 460 zł | 118 | 9389 zł | 309 |
| lis 25 | 10 542 zł | 110 | 9335 zł | 312 |
| gru 25 | 10 517 zł | 88 | 9247 zł | 225 |
| sty 26 | 10 513 zł | 83 | 9404 zł | 159 |
| lut 26 | 10 023 zł | 82 | 10 104 zł | 157 |
| mar 26 | 10 533 zł | 85 | 10 327 zł | 228 |
| kwi 26 | 10 080 zł | 98 | 10 164 zł | 287 |
| maj 26 | 10 466 zł | 102 | 10 090 zł | 307 |
| cze 26 | 10 320 zł | 104 | 10 050 zł | 289 |
| lip 26 | 10 971 zł | 105 | 10 413 zł | 230 |
| sie 26 | 10 974 zł | 74 | 10 599 zł | 160 |
Ostatnio najwyższa typowa cena na wykresie: 3 mies. do sierpnia 2026 (74 sprzedaże).
Jak czytać wykres
Ostatni punkt: 10 974 zł/m², 74 sprzedaże, 3 mies. do sierpnia 2026. Wykres od grudnia 2024.
Każdy punkt to typowa cena z aktów z danego miesiąca i dwóch poprzednich; nie pokazujemy miesięcy z mniej niż 30 sprzedażami. Koniec wykresu wyznacza liczba sprzedaży: ostatni punkt ma co najmniej połowę typowej liczby sprzedaży, ale może jeszcze obejmować miesiące, które rejestr uzupełnia – powiaty wpisują akty z opóźnieniem.
Rok do roku: typowa cena w kolejnych latach
Zmiana typowej ceny w 2025 r. wobec 2024 r.: +6,7% – więcej niż zwykłe wahania (mieszkania używane, za m²; 2024 r.: 307 sprzedaży, 2025 r.: 400 sprzedaży).
| Rok | Typowa cena za m², mieszkania używane | Zmiana po uwzględnieniu metrażu, do poprzedniego roku |
|---|---|---|
| 2025styczeń – grudzień 2025 | 10 244 zł400 sprzedaży | +6,7% |
| 2024styczeń – grudzień 2024 | 9651 zł307 sprzedaży | +14,8% |
| 2023styczeń – grudzień 2023 | 8482 zł304 sprzedaże | +9,2% |
| 2022styczeń – grudzień 2022 | 7605 zł221 sprzedaży | – |
Ta zmiana jest większa niż zwykłe wahania typowej ceny przy tej liczbie sprzedaży (ok. ±3,4%). Kwoty w tabeli to typowe ceny całego roku, a procent – zmiana po uwzględnieniu metrażu sprzedanych mieszkań, więc nie wynika wprost z dwóch sąsiednich kwot.
Jak liczymy zmianę rok do roku
Tylko pełne lata kalendarzowe, w których rejestr tego powiatu jest kompletny, i tylko przy co najmniej 30 sprzedażach mieszkań używanych w każdym roku. Zmianę typowej ceny liczymy przy tym samym metrażu sprzedanych mieszkań. To opis transakcji, które się odbyły – nie mówi, ile zyskało albo straciło konkretne mieszkanie, i nie jest prognozą.
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości. Źródła i licencje
Kupiłeś tu mieszkanie kilka lat temu? Sprawdź, jak zmieniła się typowa cena od roku zakupu.
Ulice, osiedla i dzielnice z największą zmianą typowej ceny rok do roku: gdzie ceny mieszkań rosną najszybciej – 1 miejsce z tej miejscowości na listach.
Osadź wykres u siebie
Wykres cen mieszkań – Rumia: typowa cena za m², liczba sprzedaży, okres, źródło i link. Wklej kod na stronę lub blog. Liczby odświeżają się same po każdej aktualizacji danych. Podgląd wykresu – Rumia
<iframe src="https://wycenowo.pl/osadz/ceny/rumia/" title="Wykres cen mieszkań – Rumia (wycenowo.pl)" width="100%" height="480" style="border:0;max-width:700px" loading="lazy"></iframe>
<p><a href="https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/rumia/">wycenowo.pl – ceny mieszkań Rumia</a></p>
Masz adres w Rumi?
Wpisz adres i metraż – piętro i stan podasz, jeśli je znasz. Gdy w okolicy było dość sprzedaży, dostaniesz szacunek z przedziałem i liczbą sprzedaży podobnych mieszkań, z których go policzyliśmy. Wynik nie ocenia stanu prawnego ani technicznego lokalu.
Nie chcesz podawać adresu? Wyceń z cen całej miejscowości →
Sprzedajesz mieszkanie? Umów konsultację – 199 zł (raport PDF w cenie konsultacji) albo sprawdź cenę od pośrednika.
Kupujesz tutaj? Sprawdź cenę z ogłoszenia albo omów ofertę z ekspertem.
Gdzie drożej, gdzie taniej
Ceny mieszkań w dzielnicach – Rumia
Cen dzielnic nie podajemy – nie mamy sprzedaży przypisanych do dzielnic tej miejscowości. Typowa cena jest dla całej miejscowości, bez podziału na dzielnice; różnice pokazują metraż i ulice.
Ceny na 7 ulicach
Typowa cena za m² przy ulicach z co najmniej 30 sprzedażami, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – najwięcej sprzedaży najpierw.
Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena.
Wszystkie ulice w Rumi (16) → w tym 9 z ceną z 24 mies.
Metraż, nowe i używane
Jak różnią się ceny według metrażu i rynku (nowe czy używane)
- Metraż (używane): najdrożej za m² do 40 m², najtaniej 60–80 m² – różnica 11% (53 i 69 sprzedaży mało sprzedaży).
- Nowe czy używane: nowe o 5% taniej za m² (864 i 333 sprzedaży).
- Typowe mieszkanie: najczęściej sprzedawały się mieszkania 40–60 m² – 635 z 1197 sprzedaży (53%).
- Piętro, winda, stan, standard: nie ma ich w rejestrze – nie podajemy, o ile zmieniają cenę (jak wyceniamy).
wrzesień 2025 – wrzesień 2026. To porównanie grup mieszkań, nie dopłata za sam metraż czy rynek.
| Metraż | Używane – typowa cena za m² | Nowe – typowa cena za m² |
|---|---|---|
| do 40 m² | 11 404 złtypowo 10,5–12,9 tys. zł · 53 sprzedaże mało sprzedaży | 10 308 złtypowo 9,9–10,8 tys. zł · 252 sprzedaże |
| 40–60 m² | 10 766 złtypowo 9,3–11,9 tys. zł · 188 sprzedaży | 9992 złtypowo 9,2–10,8 tys. zł · 447 sprzedaży |
| 60–80 m² | 10 320 złtypowo 9,4–11,2 tys. zł · 69 sprzedaży | 9650 złtypowo 9,1–10,2 tys. zł · 131 sprzedaży |
| ponad 80 m² | 7612 zł49 sprzedaży mało sprzedaży · IX 2024 – IX 2026 · 24 mies. | 6584 złtypowo 6,4–6,9 tys. zł · 34 sprzedaże mało sprzedaży |
Cena z dopiskiem „24 mies.” pochodzi z dwóch lat – w ostatnich 12 miesiącach było tam za mało sprzedaży.
„Typowo” i pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena. Cenę podajemy od 30 sprzedaży w grupie.
Ile kosztuje mieszkanie 35, 50 i 70 m² w Rumi?
Orientacyjnie, z typowej ceny za m² w przedziale (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026); dokładniej – formularz wyceny.
- 35 m² – około 399 000 zł (11 404 zł/m² w przedziale do 40 m², 53 sprzedaże mało sprzedaży)
- 50 m² – około 538 000 zł (10 766 zł/m² w przedziale 40–60 m², 188 sprzedaży)
- 70 m² – około 722 000 zł (10 320 zł/m² w przedziale 60–80 m², 69 sprzedaży)
Według wielkości: do 40 m² · 40–60 m² · 60–80 m²
Według liczby izb (używane, typowa cena całego mieszkania): 2 izby – 485 tys. zł (88 sprzedaży), 3 izby – 573 tys. zł (142 sprzedaże), 4+ izby – 618 tys. zł (81 sprzedaży); wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Izba to nie zawsze pokój – bywa nią też oddzielna kuchnia, więc to nie ceny mieszkań dwu- czy trzypokojowych. Ceny według liczby izb w miastach.
Ile kosztuje mieszkanie w Rumi? Przykład: dwa mieszkania 50 m²
Szukasz mieszkania około 50 m² w Rumi? Tak wypadają mieszkania 40–60 m² używane i nowe od dewelopera (wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – typowa cena za m² każdej grupy razy 50 m²:
Różnica to ok. 38 000 zł (8% za m²). To nie jest dopłata za samą nowość: nowe mieszkania stoją często w innych częściach miejscowości i bywają sprzedawane bez wykończenia. To ilustracja skali wydatku, nie wycena konkretnego mieszkania.
Do ceny dolicz koszty zakupu – podatek, notariusza, wpisy do księgi wieczystej i ewentualny remont (koszty kupującego).
Masz konkretne mieszkanie na oku? Porównamy je z podobnymi sprzedażami w okolicy. Sprawdź adres →
Ile sprzedaży w jakich cenach za m² – Rumia
Mieszkania używane od września 2025 do września 2026: 333 sprzedaże.
Tabela: przedział ceny za m² i liczba sprzedaży
| Cena za m² | Sprzedaże |
|---|---|
| poniżej 8 tys. zł | 43 |
| 8–9 tys. zł | 35 |
| 9–10 tys. zł | 50 |
| 10–10,5 tys. zł | 33 |
| 10,5–11 tys. zł | 37 |
| 11–11,5 tys. zł | 38 |
| 11,5–12,5 tys. zł | 55 |
| od 12,5 tys. zł | 42 |
Pasek – liczba sprzedaży w przedziale. Każdy przedział ma co najmniej 30 sprzedaży, skrajne zbierają wszystkie tańsze i droższe – bez pojedynczych transakcji.
Ceny ofertowe deweloperów a ceny z aktów – Rumia
W skrócie: cena ofertowa nowego mieszkania w Rumi jest o 3% wyższa niż cena z aktów notarialnych.
Cena ofertowa to cena z cennika w dniu pobrania, a nie cena, za którą mieszkanie się sprzedało. Akt przy nowym mieszkaniu podpisuje się zwykle po oddaniu budynku, często rok–dwa po umowie deweloperskiej – to inne mieszkania i inny czas, więc różnica nie jest rabatem. Ceny ofertowe w innych miastach i opis danych
Źródła: Rejestr Cen Nieruchomości; ceny ofertowe – cenniki deweloperów z dane.gov.pl (licencja CC0 1.0), opracowanie wycenowo.pl. Źródła i licencje
Kupujesz od dewelopera? Omów ofertę z ekspertem – zestawi cenę z cennika z cenami nowych mieszkań z aktów w okolicy.
Na tle województwa i Polski
Na tle województwa i Polski (mieszkania używane)
W skrócie: Rumia: o 8% więcej niż w całym województwie (pomorskie, 7303 sprzedaże) i o 19% więcej niż w Polsce (81 014 sprzedaży), wrzesień 2025 – wrzesień 2026.
Cena województwa – ze wszystkich jego sprzedaży w rejestrze; powiaty bez udostępnionych danych nie są w niej ujęte.
Wśród 24 miejscowości z województwa pomorskiego, dla których mamy typową cenę (mieszkania używane), Rumia ma 6. najwyższą typową cenę za m².
Ceny w okolicy
Najbliższe miejscowości z typową ceną (mieszkania używane); odległość w linii prostej między środkami gmin. Taniej: Reda (o 4%), Wejherowo (o 23%), Tczew (o 27%).
- Metr nowego mieszkania od dewelopera kosztował tu typowo o 8% taniej niż metr używanego w tym samym metrażu. Dane: 830 sprzedaży nowych i 310 używanych, wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
- Metr używanego mieszkania do 40 m² kosztował tu typowo o 6% drożej niż w mieszkaniu 40–60 m². Dane: 53 sprzedaże do 40 m² i 188 sprzedaży 40–60 m², wrzesień 2025 – wrzesień 2026 – porównanie miast.
Inne miejscowości – województwo pomorskie
Typowa cena za m² (mieszkania używane) i liczba sprzedaży, od najwyższej.
Pasek – zakres cen za m² (połowa sprzedaży mieściła się w tych granicach), kropka – typowa cena, pionowa kreska – Rumia (typowa cena).
Szczegóły, źródła i pytania
Transakcje dostępne w rejestrze według miesiąca – Rumia
Mieszkania używane, czerwiec 2025 – maj 2026: liczba sprzedaży w rejestrze (pasek) i typowa cena za m² w miesiącu. Ceny z aktów notarialnych; podajemy je od 30 sprzedaży. Jak liczymy
listopad 2023 – grudzień 2025: najwyższa typowa cena – luty: o 7,6% wyższa niż w 12 miesiącach wokół (56 sprzedaży z 2 lat). Więcej: kiedy najlepiej sprzedać mieszkanie.
Limit ceny w programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” – Rumia
W skrócie: typowa cena w Rumi: mieszkania używane – poniżej limitu, nowe mieszkania od dewelopera – poniżej limitu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026).
Szczegóły limitu
W programie „rodzinny kredyt mieszkaniowy” (kredyt bez wkładu własnego z gwarancją BGK) cena za m² nie może przekroczyć limitu. Limit na IV kwartał 2026 (sprawdzone 5.10.2026) obok typowej ceny z aktów notarialnych:
- Mieszkania używane (i każdy zakup nie od dewelopera): limit 10 623,60 zł/m² – typowa cena w Rumi: 10 579 zł/m² (333 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.
- Nowe mieszkania od dewelopera (pierwszy nabywca): limit 11 440,80 zł/m² – typowa cena w Rumi: 10 035 zł/m² (864 sprzedaże, wrzesień 2025 – wrzesień 2026) – poniżej limitu.
To typowe ceny; konkretne mieszkanie może być droższe lub tańsze – sprawdź cenę ogłoszenia narzędziem „Czy to dobra cena?”. O kredycie decyduje bank. Limit wyliczamy według ustawy: średni wskaźnik kosztu odtworzenia 1 m² 8172,00 zł (pozostała część województwa) z obwieszczeń wojewody z 27.03.2026 i 25.09.2026 × 1,3 albo 1,4. Wiążącą tabelę limitów publikuje BGK.
Jak dokładne są nasze wyceny – Rumia
Sprawdziliśmy to na 153 sprzedażach mieszkań używanych i nowych z okresu 24.06.2026–23.09.2026. Każde mieszkanie wyceniliśmy tak, jakby jeszcze się nie sprzedało – z cen podobnych mieszkań z całej miejscowości sprzed tej sprzedaży – i porównaliśmy wynik z ceną z aktu notarialnego. Połowa wycen różniła się od ceny z aktu o mniej niż 10,1%, a 49% – o najwyżej 10%. Wyniki w innych miastach
Rejestr cen nieruchomości – Rumia
Z Rejestru Cen Nieruchomości policzyliśmy 1197 sprzedaży mieszkań (Rumia, wrzesień 2025 – wrzesień 2026): 333 używane i 864 nowe (od deweloperów). Bierzemy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań. Do tego mniej niż 10 sprzedaży bez informacji w rejestrze, czy mieszkanie było nowe, czy używane – razem 1206 sprzedaży mieszkań w tym okresie. Tych sprzedaży nie wliczamy do cen ani do liczby mieszkań używanych i nowych: nie zgadujemy, jakie to były mieszkania.
Jak samemu sprawdzić pojedyncze transakcje
Pojedyncze sprzedaże mieszkań pokazujemy w uproszczonej liście tylko na osobnych podstronach ulic z co najmniej 5 sprzedażami, w budynkach od 10 mieszkań. Transakcje z rejestru przejrzysz na geoportal.gov.pl. Jak czytać rejestr (rynek, udział 1/1, garaż w cenie) – w poradniku jak samemu czytać Rejestr Cen Nieruchomości.
Pytania i odpowiedzi – Rumia
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Rumi?
Typowa cena to 10 579 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 333 sprzedaże): w połowie transakcji cena za m² była niższa, a w połowie wyższa. Połowa sprzedaży mieściła się między 9123 zł/m² a 11 811 zł/m². Nowe mieszkania od deweloperów: typowo 10 035 zł/m² (864 sprzedaże). To ceny z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), a nie z ogłoszeń.
Ile mieszkań sprzedano według Rejestru Cen Nieruchomości w Rumi?
Od września 2025 do września 2026 policzyliśmy 1197 sprzedaży mieszkań: 333 używane i 864 nowe (od deweloperów). Liczymy tylko sprzedaże rynkowe całych mieszkań – bez udziałów, bonifikat i przetargów.
Czy nowe mieszkania są droższe niż używane w Rumi?
Nowe mieszkania od deweloperów sprzedawały się typowo po 10 035 zł/m² (864 sprzedaże), a używane – po 10 579 zł/m² (333 sprzedaże), wrzesień 2025 – wrzesień 2026. Za m² nowego mieszkania płaci się tu typowo o 5% mniej niż za m² używanego. To porównanie różnych mieszkań: nowe często stoją w innych częściach miasta i bywają sprzedawane bez wykończenia, więc różnica nie mówi, ile kosztowałoby to samo mieszkanie w nowym budynku.
Ile jest warte mieszkanie 50 m² w Rumi?
Około 538 000 zł przy typowej cenie mieszkań 40–60 m² – 10 766 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 188 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 50 m² wychodzi orientacyjnie od 465 000 zł do 593 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 50 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje kawalerka lub małe mieszkanie do 40 m² w Rumi?
Około 399 000 zł za 35 m² przy typowej cenie mieszkań do 40 m² – 11 404 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 53 sprzedaże – mało sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 35 m² wychodzi orientacyjnie od 369 000 zł do 452 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 35 m² – liczymy według metrażu, a nie liczby pokoi; piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Ile kosztuje mieszkanie 70 m² w Rumi?
Około 722 000 zł za 70 m² przy typowej cenie mieszkań 60–80 m² – 10 320 zł/m² (mieszkania używane, wrzesień 2025 – wrzesień 2026, 69 sprzedaży). Po przemnożeniu środkowej połowy cen za m² przez 70 m² wychodzi orientacyjnie od 659 000 zł do 785 000 zł. To ilustracja, nie zakres rzeczywistych cen mieszkań 70 m² – piętro, stan i budynek uwzględni bezpłatna wycena.
Czy mieszkania w Rumi są droższe niż w całej Polsce?
W całej Polsce typowa cena za m² to 8893 zł/m² (81 014 sprzedaży) – tu jest o 19% drożej. Województwo pomorskie: 9798 zł/m² (7303 sprzedaże) – tu o 8% drożej. Porównujemy mieszkania używane z tego samego okresu (wrzesień 2025 – wrzesień 2026): używane z używanymi, nowe z nowymi.
Czy ceny mieszkań rosną, czy spadają w Rumi?
Typowa cena w ostatnich 6 mies. wobec 6 wcześniejszych: +2,1%. Mieszkania używane – teraz 10 737 zł/m² z 155 sprzedaży od marca 2026 do września 2026, wcześniej 10 517 zł/m² z 178 sprzedaży od września 2025 do marca 2026. Ta zmiana jest za mała, żeby mówić o wzroście czy spadku: przy tej liczbie sprzedaży typowa cena sama waha się zwykle o ok. ±5,2%. Typowa cena opisuje mieszkania, które akurat się sprzedały – inna mieszanka (np. więcej sprzedaży w nowszych blokach) też ją przesuwa. Ostatnie miesiące w rejestrze bywają niepełne: część aktów trafia do niego z opóźnieniem. To opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.
Jak aktualne są ceny mieszkań w Rumi?
Ceny na tej stronie obejmują sprzedaże od września 2025 do września 2026 – razem 1197 sprzedaży mieszkań. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości pobieramy co miesiąc; ostatnie pobranie: 12.10.2026. Najnowszy akt w rejestrze: 31.07.2026. Urzędy wpisują akty notarialne do rejestru z opóźnieniem – zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy, dlatego ostatnie miesiące bywają niepełne. Dlatego okres kończy się przed dniem pobrania, a najnowsze tygodnie jeszcze się uzupełniają. Typową cenę liczymy z całego okresu – to opis transakcji, które się odbyły, a nie prognoza.
Obserwuj to miejsce
Chcesz śledzić ceny – Rumia? Co miesiąc, gdy w rejestrze pojawią się nowe dane, napiszemy, jeśli zmieni się tu typowa cena za m² – bez reklam. Potwierdzisz to w e-mailu, wypiszesz się jednym kliknięciem. Polityka prywatności.

Karta do udostępnienia
Ceny z tej strony na jednej grafice – wyślij znajomym albo wrzuć w social media.
Cytując, podaj: „Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez właściwych starostów i prezydentów miast na prawach powiatu. Pobranie: 12.10.2026. Opracowanie: wycenowo.pl, okres wrzesień 2025 – wrzesień 2026, https://wycenowo.pl/ceny-mieszkan/rumia/”.